Safari Chef
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Safari Chef це кумедна головоломка про шеф-кухаря, який під час подорожі щедро годує різних представників дикої природи, з огляду на смакові переваги кожного.

Готувати ексклюзивні страви можна не тільки в ресторанах, представники дикої природи також люблять смачно поїсти. Наш кухар обожнює тварин і відправляється в подорож п'ятьма континентами, під час якого збирається годувати всіх, хто зустрічається йому на шляху. У його планах відвідування Бразилії, Мексики, Гренландії, Японії, Кенії і навіть Іспанії.

Гравець повинен допомагати герою створювати кулінарні шедеври, брати до уваги особливості індивідуальної дієти звірів. Тут будуть хижаки, травоїдні і віддають перевагу змішаний раціон. Також потрібно навчитися мистецтву годування живності, саме цей процес стане головоломкою на різноманітних рівнях.

Гра має цікаву механіку: необхідно малювати фігури, які допомагають транспортувати їжу до морди вихованця. Якщо лінія виявиться невдалою - малюк залишиться голодний і почне плакати. Сльози милих створінь позначають повторне проходження рівня, до повного втамування голоду персонажа. Пробуйте різні варіанти ліній, виробіть свою тактику малювання, щоб отримувати максимальні три зірки на кожному рівні. Кмітливість і розуміння фізики проекту допоможуть домагатися цілей швидше.

Відмінні риси головоломки:

  • 24 види досягнень;
  • 90 локацій;
  • більше 50 інгредієнтів для приготування екстравагантних страв;
  • більше 15 голодних персонажів чекають смачного обіду;
  • можливість розблокувати пакети підказок.

На шматочки їжі діє сила тяжіння. Кидати їх доведеться зверху, щоб по намальованих лініях вони потрапляли в пащу вихованця. Правильна лінія буде сприяти швидкому і якісному годівлі. При наборі досвіду можна розблокувати більш складну механіку і додавання перешкод на зразок гармат, липкого статі і інших цікавих елементів. У складні моменти варто користуватися підказками, якщо перед цим вдалося їх отримати. Якщо хочете відправитися в подорож по різних куточках планети і кулінарні пригоди вам до душі - Safari Chef стане ідеальним тайм-кілером для вас!


Реклама

завантажити Safari Chef 1.0.16 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Analytics
Загальна інформація
версія 1.0.16 (20)
дата завантаження 2019-07-17 20:10
Розмір 29.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/18 09:23
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |