Harvest Valley
3.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Harvest Valley це дуже позитивний симулятор, в якому вам належить займатися рослинами, розводити живність, облаштовувати територію і спілкуватися з добродушними сусідами, одним словом, перед нами чергова ферма;)

На будь-який фермі роботи досить, особливо якщо плануєте розширюватися і отримувати вагомий дохід. Але на початку ферма зруйнована і доведеться постаратися, щоб привести її в хороший стан. При наявності комфортних умов можна заводити тварин і свійську птицю. Представники місцевої фауни дуже доброзичливі, з ними легко налагодити контакт, проте забезпечити правильний догляд за кожним - завдання не з простих. Благо підказки нагадують необхідні дії.

Згодом до вашого персонажа почнуть приїжджати місцеві жителі для замовлення різних видів продуктів. Будівництво міні-заводів дозволить поставити процеси на потік, продавати більше і ставати багатшими. Можна освоювати ремесла і виставляти результати роботи на ярмарках. На кухні можна створювати вишукані страви, в майстерні - робити дорогоцінні прикраси або шити одяг (в останньому випадку буде корисний ткацький верстат).

Відмінні риси іграшки:

  • Балакучі і добрі сусіди;
  • Няшная тварини;
  • Різноманітні рослини для посадки;
  • Будівництво і апгрейд будівель (заводу, сараю та інших);
  • Безліч інструментів для розвитку свого таланту в ремеслі.

Обмеження відсутні, темпами і масштабами розширень управляє тільки геймер. Йому все готові допомогти, сусіди навіть поділяться особистим досвідом і розкажуть цікаві історії, з яких можна почерпнути цікаву інформацію. Ну і по правилам жанру на покинутій фермі або біля неї обов'язково заховані скарби древніх. Досліджуйте навколишні території уважніше, щоб не випустити з уваги головне.

Гра може похвалитися відмінним візуальним оформленням, приємна графіка робить геймплей більш насиченим. Милий саундтек повністю занурює в ауру фантастичного світу, в якому панують доброта і позитив. Прикольні сюжетні завдання допомагають рухатися вперед навіть, коли очі розбігаються від фронту майбутніх робіт. Трудитися тут - одне задоволення!


Реклама

Harvest Valley для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
3.93★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/15 07:37
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |