Island Survival
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Island Survival це яскравий пригодницький проект в стилі постапокаліпсіс, де герой пристосовується до життя на загубленому острові Юрського періоду, налагоджує побут і намагається вижити за всяку ціну, не загинувши від холоду, голоду або динозаврів ...

Після страшного краху літака персонаж гравця виявляється на острові абсолютно один. Цей шматочок землі не позначений на картах, сподіватися на підмогу безглуздо - члени екіпажу і інші пасажири загинули. Понад герою був подарований шанс на виживання, однак в умовах дикої природи скористатися ним важко.

Рухаючись по острову необхідно збирати різні предмети і ресурси, що дають можливість створити якісний нічліг і власноруч зробити зброю. На кожному кроці слід дотримуватися обережності: великих хижаків краще уникати, великі камені допоможуть сховатися від цікавих очей рептилій. Невеликих травоїдних динозаврів можна приручати, домашня живність піднімає настрій і допомагає витримати складні моменти навіть на безлюдному острові.

Відмінні риси симулятора на виживання:

  • різні ресурси, одяг, зброю;
  • можливість будівництва притулків, в тому числі багатоповерхових;
  • полювання заради отримання їжі і вовни;
  • заняття фермерством;
  • видобуток рідкісних ресурсів, крафт.

Якщо на острові вдається залишитися довго, то дослідження мальовничих локацій призводить до думки про наявність інших племен на цих землях. Таємниця Загубленого ковчега - одна з найбільших загадок. Відповідь допоможе прояснити багато моментів сюжетної лінії, подивитися на ситуацію, що склалася з іншого ракурсу. Втрачених островів тут маса, можна побудувати хороший пліт і плавати від одного клаптика землі до іншого, досліджувати невідомі території, дивуватися нових відкриттів.

В океані також досить цікавих моментів для вивчення: біля островів є різні релікти, варто тільки придивитися. Уміння вивчати навколишнє середовище і вникати в деталі - один з головних ключів до довгого життя в незвичних умовах. Якщо любите досліджувати і докопуватися до суті, то зумієте вижити і розкрити всі таємниці. Чи ризикнете?)


Реклама

завантажити Island Survival 1.7.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
General improvements
Загальна інформація
версія 1.7.0 (47)
дата завантаження 2019-10-13 07:23
Розмір 61.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/14 09:41
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |