Homo Evolution
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Homo Evolution це унікальна аркада про еволюцію світу, в якій належить вибирати напрямки розвитку цивілізації, темпи вдосконалення людства. Само собою, як і багато інших частин, створена вона в форматі клікера, що досить зручне і дуже затягує.

Гравець виступає в ролі Творця і спочатку об'єднує схожих тварин, схрещує різних особин і отримує нові істоти. У захоплюючому процесі варто стежити за тим, щоб випадково не знищити нашу чудову планету. Поступово можна переходити до більш складних форм життя, отримати первісної людини.

У процесі становлення людських особин спостерігається 4 гілки розвитку. Звірі удосконалюються від зародків древніх особин, до сучасної живності. Людство проходить шлях від представників древніх світів до жителів нинішніх мегаполісів. Змінюються і смаки людей, але жага видовищ залишається, за неї відповідає гілка розваг. Будуть і зборів мислителів-поетів і тусовки безбашенних мажорів. Також еволюціонують смакові переваги людей, гілка продуктів розвивається від натуральних елементів до модифікованої вченими їжі.

Відмінні риси аркади:

  • інтуїтивно зрозуміле управління;
  • насичена графіка і яскрава візуалізація;
  • прикольні бонуси і фішки;
  • багато різних світів;
  • 8 етапів розвитку, які слідують після 4 основних.

Якщо люди дійшли до етапу сучасності, можна вибирати їх пріоритети і будувати цінності. Гравець самостійно вибирає, наскільки важливими будуть наука, спорт, інтернет, телебачення, віртуальна складова та інше. Досліджуйте кожен з восьми доступних ракурсів, відкривайте їх один за іншим і ви обов'язково зможете візуалізувати планету своєї мрії.

А почнеться все з крихітної ящірки. З'єднання двох дає доступ до кого-то новому, дрібними, але впевненими кроками так можна досліджувати всі запропоновані напрями, сформувати унікальний світ з особливими правилами і звичками. Головне не перестаратися, щоб ситуація залишалася під контролем. Гра залишає приємний післясмак, дає можливість легко і захоплююче провести вільний час. Спробуйте, вас чекають планети, спраглі еволюції!


Реклама

завантажити Homo Evolution 1.4.7 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Balance changes
Загальна інформація
версія 1.4.7 (300107)
дата завантаження 2020-11-29 17:36
Розмір 32.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/13 09:32
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |