Can you escape the 100 room IX
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Can you escape the 100 room IX це дивовижна головоломка, в якій заради втечі з похмурих кімнат потрібно шукати рішення логічних задачок з підтекстами.

Містичний будинок з великою кількістю кімнат очікує сміливця, готового пройти будь-які перешкоди, знаходячи вихід з чергової кімнати. Нюанс в тому, що вихід з однієї кімнати передбачає автоматичний перехід в наступну, з іншим ребусом. Планомірно проходячи кожне приміщення замку, гравець переходить на нові рівні, стає загартованим, відвикає від типових легких завдань. Тут очікувати рішення в одну дію не варто: шукайте перший необхідний елемент, щоб мати доступ до другого, а після нього до третього і далі по ланцюжку дій, поки не з'явиться можливість втекти.

Розробник HKAppBond подбав про хороших підказках і красивому оформленні кімнат. Будова одне, але інтер'єри для кожного рівня створювалися індивідуально, в різних стилях. Таке враження, що в будинку живе багато людей з різних епох, з різними цінностями і світосприйняттям. Об'єднує локації тільки закадровий музика, а також відсутність легкої можливості покинути приміщення. Обмежень за часом не передбачено, це лише підкреслює фактор заплутаності загадок.

Відмінні риси гри:

  • 50 нових кімнат, у кожній своя головоломка;
  • Доречні і мотивують підказки;
  • Легкий сюжет з елементами містики;
  • Зручне управління;
  • Приємне візуальне оформлення.

Гра затягує, від неї складно відірватися. Вона не тільки служить тайм-кілером, а й здорово тренує мозок, змушує аналізувати дрібниці, приділяти увагу деталям, пробувати незвичайні комбінації дій в надії на успіх. Знадобиться сміливість, щоб не запанікувати в чотирьох стінах, де начебто вже вивчений кожен сантиметр, а бажаний результат не досягнутий. Цілеспрямованість в тандемі з терпінням дозволять гідно впоратися з завданнями, відшукати виходи і отримати справжню насолоду від того, що відбувається.


Реклама

завантажити Can you escape the 100 room IX 15 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fix bugs.
Загальна інформація
версія 15 (1001005)
дата завантаження 2020-01-09 03:19
Розмір 99.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки HKAppBond на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/11 09:33
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |