Avatar Kingdoms
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Avatar Kingdoms це мультяшний рогалик, в якому дух принца прагне розкрити таємницю власної загибелі і врятувати планету від страшних ідей темних сил, що хоч і звучить досить дивно, але на ділі виявиться дуже навіть цікавою пригодою!

Однак, подорож по казковому королівству може стати небезпечним пригодою, особливо коли гравець управляє примарою загиблого принца. Цей дух хоче з'ясувати справжню причину своєї загибелі, що сталася при дивних обставинах .. В процесі виявляються сліди впливу темних сил, від яких потрібно захищати землі. Але відволікатися від початкової задачі не варто, адже це ланки одного ланцюга. Складні місії на яскравих і барвистих локаціях дійсно захоплюють дух. Тут буде не тільки опція набору персонажів з тими чи іншими навичками, а й можливість використовувати карти здібностей під час боїв.

Від вибору карт умінь значною мірою залежить результат поєдинків, варто приділити цьому моменту особливу увагу перед кожним боєм. Щоб гідно вирішувати складні місії, можна очолити спеціальний загін з чотирьох персонажів. Разом легше перемагати недругів і знаходити відповіді на загадки з минулого. Регулярне поповнення колекції карт і підкоряються героїв дозволить зберігати свою репутацію серед ворожих кланів. Битви на різних аренах гарантують потужний викид адреналіну в кров.

Відмінні риси іграшки:

  • 6 різних рас;
  • маса яскравих героїв з індивідуальними здібностями;
  • трихвилинні битви з суперниками;
  • залежність сюжету від вибору карт;
  • небезпечні місії.

OASIS GAMES LIMITED створив RPG з кардинальними відмінностями від аналогів. Це інший стиль, в якому вибір карт важливіше колекціонування самих персонажів. Інтригуюча сюжетна лінія в тандемі з чудовою графікою створюють неповторну ауру геймплея. У запропонованій грі про фантастичну подорож стратегія буде основою, оскільки без ретельно продуманого плану довгої прогулянки не вийде. Якщо вам подобається ідея про дослідження чарівного континенту і перспектива знаходження скарбів - сміливо заходите в Avatar Kingdoms!


Реклама

завантажити Avatar Kingdoms 1.4.50 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
A unique combat system and a unique fantasy world waiting for you to explore.
Загальна інформація
версія 1.4.50 (13)
дата завантаження 2019-06-26 13:53
Розмір 65.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/06 09:32
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |