Happy Merge - Dream Farm
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Happy Merge - Dream Farm - колоритна суміш жанрів, що дозволяє перевірити здібності кожного в будівництві ферми, зборі врожаю і торгівлі вирощеними продуктами, на тлі практики з головоломки формату 2048.


Головне для ферми - хороший урожай. Для його отримання необхідно займатися посадкою овочів і фруктів, їх об'єднанням для отримання найкращого результату. Тоді поява постійних клієнтів і стрімкий підйом в фермерської діяльності гарантований. При постійному і грамотному поєднанні можна розраховувати на вищий сорт наявних елементів і відкриття нових видів рослин, які привернуть ще більше клієнтів. Динаміка дій не залежить від секундомірів, але чим активніше виконується робота, тим вище шанси на стрімкий розвиток.


Крім вирощування та продажу всяких натуральних і смачних елементів тут можна займатися приготуванням страв на замовлення. Адже готувати з того, що виросло на власному городі подвійно приємно. Отримуйте замовлення від клієнтів з різним характером і настроєм, готуйте з чітким дотриманням рекомендованих пропорцій, щоб відвідувачі залишалися задоволені. Кожен, хто потрапив на ферму, захоче приїхати ще, заплатити за послуги іншу ціну. Наскільки великий і відомої стане ферма - залежить від бажання і старанності гравця (плюс крапелька везіння присутній).


Відмінні риси ферми мрії:

  • прикольне графічне оформлення;
  • можливість розвивати свій бізнес до неймовірних масштабів;
  • темпи зростання ферми залежать тільки від геймера;
  • легка і приємна мелодія за кадром;
  • зрозумілі покрокові підказки.

Замовлення і постійні покупці - це здорово, але може здатися монотонним. Розробник CQ Gaming заморочили над тим щоб захопити кожного і зробити в сценаріях щось неповторне. Як саме садити рослини, що об'єднувати і яку стратегію вибирати - вирішує гравець. Йому пропонується безліч захоплюючих рівнів зі своїми бонусами і посиленнями, залежними тільки від якості проходження рівня. Завдання поступово стають складніше і різноманітніше, що лише пробуджує бажання рухатися вперед активніше.


Якщо хочете спробувати хороший тайм-кілер у вигляді казуальної гри з фермерськими мотивами - цей варіант однозначно варте вашої уваги. Ласкаво просимо!


Реклама

завантажити Happy Merge - Dream Farm 1.1.7 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed bug that may display incorrect game data. If you encountered this problem, please update the game to the latest version. Sorry for the inconvenience it may bring and in the next version we will send compensation mail to those involved. Thank you for playing our game!
Загальна інформація
версія 1.1.7 (22)
дата завантаження 2019-04-04 20:31
Розмір 29.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки CQ Gaming на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/06 07:29
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |