Brawl Quest
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Brawl Quest це насичений екшен для вашого андроїда, в якому цілеспрямований боєць проходить крізь різні локації, попутно знищуючи ворогів, що виникають в радіусі огляду.

Гравцеві належить управляти безстрашним персонажем, і хвилини не здатною прожити без бійки. Благо на його тривожному шляху зустрічається достатня кількість ворогів, бажаючих поборотися з ним тут і зараз. Численні рівні обіцяють майже нескінченний квест з битв. Щоб бути готовим до такого динамічного сценарієм, необхідно вивчити звички і здібності героя, для подальшої оптимізації дій. Навіть раптові бої вимагають продуманої тактики, яка залежить від поточних можливостей героя.

Вибирайте відповідні моменти для атаки, чіткі і жорсткі удари стануть запорукою проходження рівня. Також можна застосовувати комбо руйнує сили для більш яскравого ефекту. Уникайте влучних ворожих ударів, щоб не зазнати поразки. Якщо вийде холоднокровно вести бій без зайвих емоційних дій - нагороди не доведеться чекати занадто довго. Крім трофеїв перед вами будуть відкриватися нові локації з новими ворогами, що виключає монотонність процесу.

Відмінні риси іграшки:

  • інтуїтивно зрозуміле управління;
  • широкий вибір рекордів і досягнень;
  • різні герої з індивідуальними характеристиками;
  • цікаві місії і завдання;
  • затягує геймплей

Легкі мотиви старих аркад дають ретро-ноту геймплею. Прикольна графіка і скромне звукове оформлення змушують зосередитися на знищенні ворогів без зайвих відволікаючих моментів. Якщо повадки персонажа не дають спробувати бажаний стиль бійки, то можна змінити героя, вибрати з декількох запропонованих. У кожного свої сильні сторони, є сенс спробувати всіх і взяти того, хто ідеально підходить під сьогоднішній настрій.

Динаміка дійства, стиль минулих років і невситима жага перемог виділяють цей проект серед аналогів. Спробуйте, і обов'язково отримаєте ударну дозу емоцій. Тут можна випустити пар без сорому!


Реклама

Brawl Quest для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/02 09:19
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |