Magic Arena: Snow White
3 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Magic Arena: Snow White це цікава аркада, в якій належить грати за персонажів з казок, кидати кістки, запам'ятовувати кольору і користуватися допомогою вихованців.


Дитячі історії завжди мають чіткий розподіл героїв на добрих і злих. Компанія Auer Media Entertainment вирішила зламати ці стандарти і створила гру, в якій можна повеселитися на будь-якій стороні. Щоб бій стало більш ефектним, надаються широкі можливості для формування команди з вихованців і фентезі-персонажів. Якщо в колективі є власники особливих здібностей, їх ролі варто чітко розподілити, добре продуманий план дозволить вивести результат битви максимально в вашу користь.

Кидайте кістки і вибирайте елементи відповідно до поточного завданням, діючи поперемінно з фантастичним суперником. Якщо потрібна допомога - звертайтеся до створеної раніше команді. І обов'язково перед початком раундів запам'ятовуйте кольору елементів, вони відкриті всього пару секунд, але цього достатньо щоб зафіксувати в пам'яті колірну схему і після скористатися цією інформацією. Тут є безліч різнопланових завдань, від видобутку алмазів і виклику різноманітних звірів, до перемог над босами (навіть в казковому світі вони прагнуть довести перевагу).

Відмінні риси гри:

  • велика кількість випробувань, різні завдання;
  • тренування пам'яті та уважності;
  • яскраве графічне оформлення і позитивний настрій;
  • прикольні персонажі;
  • приємний сумбур різних казок в одному проекті.

Проект з масою казкових персонажів гарантує чарівний настрій для геймерів різного віку. Ігровий процес дарує легкість і позитив. Звуковий супровід дозволяє забути про будь-які негаразди, зануритися в фантастичну ауру, де кожен герой має свої переваги, а недоліки настільки малі, що майже непомітні. Штурм супротивників казкової натовпом неодмінно принесе успіх, якщо уважно вивчати кожну деталь і не втрачати наданих фентезі-силами можливостей.


Реклама

Magic Arena: Snow White для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
3.03★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/02 07:13
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |