Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles це незвичайний танковий екшен, в якому пропонується участь в боях з реальними гравцями, в одному з трьох режимів геймплея, так що, у нас знову танки для вашого андроїда!

Любителям боїв на танках при завантаженні новинок доводиться вибирати формати ігор, або їх комбінації. Розробник WolfFun вирішив не змішувати різні стилі і дозволити геймеру самостійно запустити бажаний режим бою під настрій. У першому з трьох варіантів можна об'єднатися з парою таких же гравців для створення команди, готової до смертельної бійні. Противником буде аналогічне тріо. Кожна команда прагне знищити максимальну кількість суперників, щоб отримати бали. У кого більше балів в момент завершення битви, той і переміг. Додатково за 5 балів можна дістати камінь галактики.

Якщо хочете грати поодинці - сольна битва буде вам до душі. Тут сценарій простий: на локації 6 гравців, що діють в своїх інтересах. Кожен прагне знищувати, щоб здобути переможний трофей за найбільшої шкоди для інших. Є менш жорстокий формат футбольного матчу (не дивуйтеся, танки теж люблять футбол)). Як і в першому режимі, організовується битва 3 × 3, але акцент виставляється на кількість галактичних каменів, принесених опонентові. Чим більше балів набрано під час матчу, тим вищі шанси на перемогу.

Відмінні риси екшену:

  • захоплюючі режими;
  • битви з реальними супротивниками;
  • вражаючий асортимент зброї, безліч танків;
  • ігрові елементи можна отримувати навичками і досвідом, без додаткової оплати;
  • 3D огляд і ефектна графіка.
  • А з недоліків можна відзначити, що гра платна, ось тільки цінник смішний - менше долара!

Сім різних арен з оригінальним оформленням роблять бої ще більш вражаючими, а поведінка суперників часом може дивувати. Щоб не стати передбачуваним, необхідно регулярно міняти тактику і погоджувати зміни з союзниками (якщо мова про командному стилі). Якщо соло - просто не дозволяйте іншим вивчити вашу стратегію повністю, частіше змінюйте. Який режим зробить ваш день сьогодні - вирішуйте самі, рекомендуємо спробувати все!


Реклама

Tank Raid Online 2 - 3D Galaxy Battles для LG Optimus Link P690

Усі додатки WolfFun на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/30 08:21
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |