I'm the One
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

I'm the One - ефектна тривимірна іграшка з елементами RPG, в якій темна магія і демонічні істоти стануть противниками самотнього, але безстрашного персонажа, що не повинно налякати шанувальників жанру, адже саме так все завжди і починається.

Складно бути позитивним героєм, особливо коли необхідно боротися з чорними магічними силами. Добрих слів міфічна живність не розуміє, через що для боротьби використовуються більш жорстокі інструменти. Екіпіровку і зброю можна формувати самостійно, створювати унікальні екземпляри обладнання, якого вороги не бачили навіть у страшних снах. Тільки б грамотно застосовувати всі зібране і створене, щоб отримати максимальну вигоду і наблизитися до перемоги.

Герой починає нелегкий шлях через поверхи чистилища, щоб пройти до небесної чистоти. Заради досягнення мети він згоден знищувати монстрів, грабувати, стріляти, вимовляти страшні заклинання. Ще можна призивати на допомогу сили неба, які допоможуть освоїти нові містичні здібності для формування нових тактик дії. Якщо з'єднати кілька талантів і застосовувати їх в повній мірі, то герой скоро підвищить особистий рівень, стане справжньою грозою для монстрів, доведе свою обраність.

Відмінні риси казуалки:

  • постійне вдосконалення підопічного;
  • можливість отримувати бонуси навіть під час сну;
  • пристойне візуальне оформлення, продуманий 3D;
  • звук за кадром гарантує повне занурення в ситуацію;
  • комбінування навиків для індивідуальної тактики.

Вижити вийде тільки за умови динамічного проходження всіх перешкод. Тривимірна картинка і ракурс згори дозволяють чітко бачити що знаходяться поруч проблеми. Між регулярними битвами можна збирати скарби, адже прагнення стати багатшими притаманне навіть Тому Самому, хто вважає себе кращим за інших.

Війна з монстрами і іншою нечистю з низів пекла - процес складний і небезпечний, особливо при відсутності допомоги і підтримки. Але народженого в хаосі таким не залякати, він буде йти напролом, розмірковуючи про красиве мети і ефективних способах її досягнення.


Реклама

завантажити I'm the One 1.5.9 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
∙When you open privilege or Package icon, your hero will stop to battle.
∙Add a skill effect in survival mode
∙Optimize some game issues
Загальна інформація
версія 1.5.9 (159)
дата завантаження 2019-05-31 20:32
Розмір 79.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки TCN на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/28 10:53
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |