Caravan War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Caravan War це стратегія для андроїда, яка в першу чергу підпадає під жанр «Захист башти», а для повного задоволення і додаткового покриття аудиторії розробники додали сюди і вашу базу, яка представляє собою невелике містечко, який потрібно розвивати і поповнювати там свої запаси перед черговою битвою.

Підготували гру в студії HIKER GAMES, на рахунку якої вже є кілька проектів, найбільш популярним серед яких буде гра FZ9: Timeshift, з її більш ніж п'ятьма мільйонами завантажень, а взагалі, що примітно, дана студія базується у В'єтнамі, а вже звідти не так часто нам гри трапляються ...


Геймплей, на подив виявився досить насиченим і навіть оригінальним, не дивлячись на те, що представників цього жанру ми зустріли вже досить багато. Як завжди, вас чекає дорога, по якій піде військо противника, ваше завдання - розставити вежі і своїх героїв, щоб його зупинити. Вежі потрібно ставити на спеціально відведених місцях, які виглядають як кам'яні помости, жовті ж помости призначені для персонажів, в ролі яких можуть виступати як лучники, так і піхота. Після кожної битви ви можете відправитися в своє містечко і витратити отриману винагороду на його розвиток, само собою, головний інтерес тут представляє казарма, в якій ви можете наймати нових персонажів для майбутньої битви, а рівні її розвитку визначає їх різноманітність, що буде вельми актуально, так як противник буде постійно розвиватися, а складність рости.


Особливості гри:

  • Приємна графіка і широкі тактичні можливості
  • Вежі + герої, це прикольно
  • Розвивайте своє місто, який дасть вам нові сили перед битвою
  • Тут можна об'єднуватися з іншими гравцями
  • Або боротися проти них ...

Недоліки гри:

  • Реклама на місці, внутрішньоігрові покупки теж ... навіть у В'єтнамі розуміють сенс слова монетизація ...

Підсумок: гра Caravan War це гідний представник жанру, впевнена середина, яка дозволить приємно провести деякий час в її компанії, скачати ж гру можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

Caravan War для LG Optimus Link P690

Усі додатки HIKER GAMES на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/27 10:04
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |