Troll Face Quest: Silly Test
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Troll Face Quest: Silly Test це чергова головоломка для андроїда, яка цілком і повністю повторює концепцію минулих ігор, яких, до речі, тільки від оригінального розробника вийшло вже 14, вважаючи новинку. Як і раніше, розробниками виступила студія Spil Games, яка безумовно молиться на цю франшизу, так як більша частина ігор з даної тематики легко збирає понад 10 мільйонів завантажень кожна, все більше і більше підсаджуючи аудиторію, яка тільки й чекає нової частини, не пред'являючи особливих вимог до функціонала або візуального оформлення, подавай нові приколи та отримуй чергові мільйони завантажень! Все просто ;)


Тематику новинки визначити складно, що трохи вибивається серед інших, так як найчастіше події так чи інакше були пов'язані з жахами, комп'ютерними іграми і іншими областями нашого життя, а тут - збірна солянка, яка пропонує найрізноманітніші побутові ситуації. Ось калюжа і голуби, ось хтось сидить на кухні і чистить цибулю, ось хлопець складає орігамі ... Проте, візуальна складова не змінилася, просто нові малюнки і ситуації, нічого більше.

Що стосується самих ситуацій - як і раніше, ніж гра і славиться, ніякій логіці вони не піддаються, так само як і здоровому глузду, так що, назвати гру головоломкою все ще складно ... мізки, звичайно, стануть в нагоді, але здоровим глуздом її не подолати , тільки якщо ви любите і практикуєте дивні і недоречні жарти, то ви впораєтеся, для інших ситуацій є підказки.


Особливості гри:

  • Новий набір божевільних завдань - розбирайте ...
  • Все ще прикольна мальована графіка
  • Нетипові завдання і ще більш божевільні варіанти їх вирішення
  • Гра допоможе розім'яти ваш мозок, особливо якщо він запалений ...

Недоліки гри:

  • Досить багато реклами, яку можна відключити за 3 євро, що, до речі, дасть ще й нескінченні підказки.

Підсумок: гра Troll Face Quest: Silly Test пропонує рівно те, що від неї і чекають ... так що, вона приречена на успіх, якого ніхто не завадить, а варіант того, що аудиторія якось різко зміниться - виглядає неправдоподібним, особливо за умови, що аудиторія тільки і робить, що росте.


Реклама

завантажити Troll Face Quest: Silly Test 1.1.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Various bug fixes and performance optimizations.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (1001001)
дата завантаження 2019-06-26 13:53
Розмір 40.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ

READ

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Spil Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/26 08:15
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |