Crystal Hearts World
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Crystal Hearts World це приголомшлива рольова гра для андроїда, в якій доведеться брати участь у боях, використовувати додаткові можливості, шукати священний меч, а все заради того, щоб в черговий раз врятувати світ у всьому світі, на цей раз, від руйнування всесвіту зокрема.

Розробник 8888PLAY пропонує поринути в карткову гру з глибокої передісторією. Кристал сприяв розвитку цивілізації, одночасно визначаючи руйнування Всесвіту. У період хаосу воїни Еміля з щирою вірою в краще майбутнє починають свій шлях, володіючи жахливою силою. Важлива відмінність проекту від інших RPG можливості ухилитися від небажаних атак. Це один з інструментів перелому подальшої історії. Барвистий сюжет з вражаючою візуалізацією і озвученням на корейській мові вражає навіть самих розпещених.

У підземеллях можна знайти персонажів з хорошим досвідом і корисними здібностями. Одні якісно атакують, іншим немає рівних в мистецтві оборони. Добре продумайте тактику і здобувайте атрибути для зростання сил героїв, тоді зможете повернути сюжет в свою користь і знайти найважливіший елемент - священний меч. У загонів можуть бути різні бути різна швидкість атаки, критичний рівень удару і інші показники, що дозволяють створювати той чи інший план дій. Важливо тільки дотримуватися обережності і рухатися до мети, незважаючи на перешкоди.

Відмінні риси стратегії:

  • більше сотні персонажів;
  • прокачування кожного героя до дрібниць, можливість міняти все, включаючи зовнішність;
  • квести, від яких захоплює дух;
  • персонажі з наступальними і оборонними здібностями;
  • регулювання самих різних параметрів для побудови унікальної стратегії дій.

Перед гравцем відкривається можливість подорожі по небезпечному і шалено красивого світу з відмінною графікою і гідної анімацією. Боротьба з монстрами, пошук магічних артефактів, захист мирних героїв, ухилення від воїнів, які не розуміють наслідків своїх маневрів і багато іншого чекає вас в цій грі. Якщо небезпеки і заплутаний сюжет викликають нестримне бажання йти назустріч пригодам - ​​ласкаво просимо!


Реклама

Crystal Hearts World для LG Optimus Link P690

Усі додатки 8888PLAY на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/25 10:35
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |