NyxQuest: Kindred Spirits
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра NyxQuest: Kindred Spirits це платформер для андроїда, який об'єднав в собі багато позитивного, в тому числі і елементи головоломки, що завжди актуально, особливо в рамках мобільних платформ. Однак, найбільший інтерес для нас представляє той факт, звідки взялася ця гра про чим ми і поговоримо до розповіді про геймплей.

Головне що потрібно знати - гра далеко не новинка, вона побачила світ у далекому 2009 році, а це більше 10 років тому! Як ви можете здогадатися, з'явилася вона не на андроїд, який у роки страждав на першій версії і про подібні ігри складно було навіть подумати, вже тим більше розгорнути їх на малопотужних мобільниках тих років. Тим не менше, гра з'явилася на Nintendo Wii, що не хвалилася якийсь рекордної популярністю, але тим не менш, згодом, була перенесена на інші консолі і навіть на ПК. Та час минав, про гру забули, прибравши проект в довгий ящик. Тим не менш, через 10 років видавець на ім'я Over the Top Games згадав про гру, витягнув її з того самого ящика і портував на андроїд, показавши великий аудиторії. Ось така щаслива історія;)

Взагалі, на їх рахунку це не перша гра, а вже третій проект, ось тільки популярністю там особливо і не пахне, є звичайно дивний платформер Fancy Pants Adventures, який зміг зібрати більше мільйона завантажень, але на тому все.


Геймплей гри є платформер, який розгорнуть в 3D оточення, а головна героїня - Нікс вона не тільки дружить з знаменитим Икаром, але і має тісний зв'язок з божественним пантеоном, актуальним в ті роки. Завдання в цілому зрозуміла - пробратися через всі рівні, в пошуках того самого Ікара, а боги будуть вам допомагати. Не обійшлося і без елементів головоломки, так що, іноді прийде щось рухати або зайвий раз подумати.


Особливості гри:

  • Красива графіка і відмінна фізика, особливо якщо згадати, скільки грі років
  • Елементи головоломки роблять гру цікавіше
  • Давньогрецька міфологія прекрасна, в будь-якому виконанні
  • Використовуйте божественні сили для вирішення своїх завдань

Недоліки гри:

  • Реклама не оминула проект стороною
  • Повна версія гри обійдеться в 2 долари, що не так вже й багато, але все ж ...


Підсумок: гра NyxQuest: Kindred Spirits виразно було крутий 10 років тому, вона і зараз крута, ось тільки ніякого фурору не виробляє, таких проектів ми бачили вже дуже багато. Особливо сильною рекламної кампанії за видавцем ми не помітили, так що, залишається сподіватись, що аудиторію гри складуть нечисленні фанати з минулого.


Реклама

завантажити NyxQuest: Kindred Spirits 1.17 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Minor fixes.
Загальна інформація
версія 1.17 (17)
дата завантаження 2019-05-31 20:33
Розмір 95.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/24 10:54
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |