Turbo Team
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Turbo Team заявлена як пригоди, що в цілому може і підтвердитися за частиною сюжетної лінії, але на ділі це більше схоже на своєрідну гру про менеджмент, що зустрічається досить рідко, особливо в запропонованому форматі, нам гра видалася дуже цікавою.

Підготували її в студії Deus Craft, на рахунку якої є кілька інших проектів, пара найцікавіших з яких ще не видані і знаходяться на етапі тестування, а серед популярних вдалося виявити лише один, під назвою WingSuit VR, і то, кількість його завантажень можна співвіднести з тимчасовим бумом на VR і відсутністю проектів, що відповідають попиту. Проте, дана гра трохи виділяється на загальному тлі того, що відбувається.


Геймплей гра отримала незвичайний і дуже різноманітний, він включає в себе кілька локацій, які можна об'єднати лише тим фактом, що це зони відпочинку для туристів і інших відпочиваючих, які вирішили розслабитися і відмінно провести час у чому ви їм і допоможете.

Ваша команда складається всього з трьох учасників - Моніки, Теда і Луї, ось тільки Луї - єнот, так що, особливої ​​допомоги від нього не чекайте. Моніка, в більшості випадків буде виконувати роль адміністратора, а ось Теду доведеться бігати і виконувати основну роботу, так що, саме його ви і будете контролювати. А єнот так, для меблів;)

Вас чекає кінотеатр в Америці, луна-парк в Китаї, планетарій за полярним колом і навіть гірськолижний курорт в мальовничих Альпах. Всі локації будуть відрізнятися завданнями і тим, з чим доведеться працювати, але всюди ви будете намагатися заради ваших відвідувачів, а це багато турбот, так що, нудьгувати не доведеться. Додають інтересу і позитивне оформлення і сюжетна лінія, яка допоможе краще пізнати персонажів.


Особливості гри:

  • Різноманітні локації, кожна з яких пропонує різні розваги
  • Виконуйте замовлення відвідувачів і набирайте очки
  • Прокачайте свій тайм-менеджмент
  • Використовуйте посилення, які допоможуть в важкий момент
  • Ніякої реклами, справжня казка!

Недоліки гри:

  • Якщо мінімальні покупки, для ледачих
  • Гра досить коротка, чекаємо продовження ...

Підсумок: гра Turbo Team це цікавий проект, який отримав хороші відгуки від перших гравців, тим не менш, є підозри, що якщо популярності він набирати не буде, то і продовження годі й чекати ...


Реклама

Turbo Team для LG Optimus Link P690

Усі додатки DeusCraft на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/22 10:31
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |