War Odyssey: Gods and Heroes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра War Odyssey: Gods and Heroes це стратегія для андроїда, дії якої будуть розгортатися в античні часи, які тісно пов'язані з міфами стародавньої Греції, а контент передбачає як відомих монстрів, так і їх супротивників - богів і уславлених героїв.

Підготували гру в відомої на весь світ студії Ubisoft Entertainment, яка так чи інакше готує відмінний контент, особливо коли мова заходить про консолі або ПК, з мобільними ж платформами ситуація набагато складніше, але тим не менш, вони намагаються покращувати свій продукт, хорошим прикладом чого може послужити дана стратегія.


По частині геймплея розробники не стали винаходити велосипед і зробили класичний формат мобільного MMO-гри, яка передбачає будівництво вашого власного міста, в якому ви зможете розвивати свою армію і своїх героїв, не обійшлося без можливості вступити в клан і битися разом з іншими гравцями, але це, само собою, далеко не всі. Також варто відзначити, що гра відрізняється пристойною за сучасними мірками графікою, яка стала вже своєрідним стандартом під подібні проекти, але при цьому, складно відзначити якісь принципові поліпшення через нового «модельного» року і вже тим більше, що виділяються на тлі фаворитів жанру. Гра тільки з'явилася, так що, на даний момент складно судити про реакцію аудиторії, єдине що точно зрозуміло - система монетизації як і в інших проектах компанії, тобто, все досить жорстко.


Особливості гри:

  • Розвивайте і налаштовуйте своє місто, створюйте будівлі і здивуєте друзів
  • Покличте в свої ряди богів, героїв і звичайних солдатів, будь-яка допомога не завадить
  • Збирайте ресурси і рідкісні есенції, це дозволить виробити легендарне зброю
  • Протиставляйте свою армію іншим гравцям, хто переможе?
  • Захоплюйте нові землі, щоб розширити імперію
  • Вступайте в клан і боріться з ворожими угрупованнями

Недоліки гри:

  • Що типово для даного розробника - агресивна монетизація за рахунок доната і великої кількості реклами

Підсумок: гра War Odyssey: Gods and Heroes це той випадок, коли гра народилася із золотою ложкою в роті. Тут вам і реклама і відмінні розробники і бюджет на підтримку проекту в найближчі пів року мінімум ... подивимося що з цього вийде!


Реклама

War Odyssey: Gods and Heroes для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/19 08:04
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |