Catch the Candy: Remastered
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Основна ідея гри Catch the Candy: Remastered полягає в тому, що головний герой шалено любить льодяники, і за допомогою геймера він виконає різні трюки, щоб цукерка виявилася поруч. Є два варіанти дій: або намагатися дістати вкусняшку щупальцями, або змусити її впасти в потрібне місце, і опинитися поруч. Управління виконується простим дотиком, досить вказати, в який бік краще направити щупальце. Складність в обмеженні довжини щупальця, дотягнутися занадто далеко не вийде. Але можна прилипнути до проміжної точці, пересунутися, а потім знову спробувати дістати круглий приз.

У волохатого персонажа тільки одне щупальце, деякі види поверхонь воно відштовхує (це допоможе вирішити частину головоломок). Щупальцем також можна випадково розвалити щось, або навіть вистрілити ядром з гармати. Складність рівнів поступово збільшується, з часом доведеться демонструвати хорошу реакцію і спритність рухів. Нюанс полягає не в обмеженні за часом, а в можливості зробити тільки один хід. Прибрати щупальце вчасно не менш важливо, ніж доречно його випустити.

Відмінні риси аркади:

  • 77 прикольних рівнів;
  • хороша фізика;
  • цікаво виконана механіка;
  • ненав'язливе звуковий супровід;
  • різноманітні локації з сюжетом.

Якщо аналізувати інші проекти розробника HeroCraft Ltd., то графіка і анімація вийшли ну дуже простими, навіть банальними. Можливо тут акцент зміщений на простоту управління і нетривіальність самих задачок. Часом доводиться довго ламати голову над черговим рівнем, щоб зрозуміти, за допомогою яких алгоритмів його можливо вирішити. Загальне враження від іграшки позитивне, з роллю тайм-кілера вона справляється ідеально.

Волохаті персонажі розміром трохи більше запропонованої цукерки змушують постійно посміхатися. Багато моментів у цьому наборі головоломок можна зробити краще, але тут зібрані всі 6 попередніх версій, що дозволяє пройти гру повністю без додаткових проблем зі скачуванням частин.


Реклама

завантажити Catch the Candy: Remastered 1.0.30 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
We improved the game performance a little.
Enjoy!
Загальна інформація
версія 1.0.30 (10030)
дата завантаження 2020-11-29 17:37
Розмір 71.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/16 08:36
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |