Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War
0 (0)

Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War це чудовий файтинг з довгою назвою і незліченними противниками, містить оригінальні трюки і вражаючий арсенал зброї, що стало вже класикою для жанру.

Геймеру належить управляти Стікменом, який на горизонтальній локації рухається вперед, постійно вступаючи в бій з будь-яким ворогом. Негативні персонажі з'являються раптово, немов з повітря, але перед цим місце їх візуалізації підсвічується спалахом, щоб наш герой зміг сконцентруватися на майбутньому бійці. Періодично в розпорядженні гравця виявляється два бійця. Можна вибирати, за кого відповідати, а хто повинен справлятися сам.

Зволікати тут не вийде, багато противників і кожен норовить зачепити ніндзя. У динамічному ігровому процесі можна навіть не помітити прихід боса на локацію. Завдяки сильним початковим показниками індикатор здоров'я довго залишається заповненим. Переміщатися по майданчику можна за допомогою повзунка, а кнопки дають можливість дивувати трюками, використовувати незвичайні комбінації дій під час бійки. Можна продумати власну тактику бою, схему реакції на певні події.

Відмінні риси іграшки:

  • поліпшення можливостей персонажа, зміна образів;
  • велика кількість подій, високий темп;
  • можливість вдосконалення точності і сили удару;
  • фантастичні комбінації трюків;
  • кування і Майнінг для модернізації особистої зброї.

Бійки в мальованій графіці зі східним дизайном локацій і постійними спецефектами змушують попотіти, забути про те, що відбувається за рамками смартфона. Ворогів на майданчику таку кількість, що здається весь світ вступив в змову. Але головний герой дуже потужний і навіть між рівнями не завжди потрібно заходити в меню для додаткової прокачки.

Персонаж крутий, важливо тільки навчитися коректно їм управляти і вчасно використовувати ті чи інші кнопки для маневру. Чим більше трюків, тим більше зачаровує сутичка, хороша анімація дозволяє блискуче візуалізувати задумані маневри. Всі шанувальники ніндзя і активних ігор з масою термінових дій отримають кайф від цього геймплея.


Реклама

завантажити Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War 1.1.3 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
开启竞技场
开启转盘
Загальна інформація
версія 1.1.3 (113)
дата завантаження 2019-05-31 20:38
Розмір 83.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DreamSky на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/12 10:56
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |