Gambit - Real-Time PvP Card Battler
4.8 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Gambit - Real-Time PvP Card Battler це суміш карткової стратегії з екшеном для вашого андроїда, де можна вести бої з реальними суперниками в режимі онлайн і заробляти нагороди.

Гра полягає в битві двох реальних противників, кожен з яких володіє маленькою армією з юнитами, захистом і різною зброєю. Можна забезпечити собі підтримку десятка героїв, але під час бою відобразиться лише 4 картки. Якщо в складі підмоги багато персонажів, доведеться довго чекати виходу певного кадру.

У нижній частині екрана повільно збільшується індикатор мани, трохи вище - картки з параметрами захисту та іншого. При великому запасі енергії можна перемістити юніта на потрібну частину поля. Смерч, гармати, вогняні атаки можна запускати в будь-якого ворога, навіть якщо він на троні.

Коли геймер планує використовувати юніта / зброя, спеціальне підсвічування показує, де можна задіяти вбрання. Перемога приносить золото, яке витрачається на модернізацію і нових юнітів. Також у переможця з'являються нові картки, для поповнення списку підопічних. Вибирайте фракцію (є 6 запропонованих варіантів), прокачивайте героїв і застосовуйте випала карту грамотно, тоді все вийде ідеально. Створіть унікальний стиль бою і планомірно перемагайте всіх супротивників, щоб отримувати нагороди і верхні місця в рейтингу.

Відмінні якості стратегії:

  • можливість онлайн-битв;
  • до десятка воїнів для однієї битви;
  • різноманітність юнітів;
  • збір карт для формування своєї колекції;
  • Цікаві квести.

Гра має хороші локації з безліччю фішок, неонову графіку в мультиплікаційної стилістиці, що ідеально підходить під настрій саундтрек. Ще додані ефекти анімації, які роблять бій ще більш вражаючим. Геймплей викликає позитивні емоції і бажання зануритися в атмосферу надовго. Цілі складні, але цілком досяжні, якщо продумати варіанти дій наперед. Дітище розробника Big Fish Games приємно здивує шанувальників карт і стратегій.


Реклама

Gambit - Real-Time PvP Card Battler для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
4.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/12 08:36
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |