Snow Kids: Snow Game Arcade!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Snow Kids: Snow Game Arcade! - барвиста аркада на андроїд про пингвинчика, який обожнює подорожувати під пустотливі музичні мелодії, і вміло обходить перешкоди. Реалізовано все у вигляді платформера, оформлено в класичному варіанті з пікселями, так що, типова ситуація.

Подаруйте собі зимовий пригода в будь-який час року. Під час прогулянки по засніжених локацій, персонаж постійно рухається вперед, біжить, стрибає, скаче, дереться. Важливо обходити всяких недругів, регулярно виникають на шляху. Ще можна кидатися по ним сніжками - невинне зброю, яке тимчасово заморожує ворога. Після відновлення колишнього стану, він продовжить займатися своїми справами і не відвернеться на головного героя. Якщо штовхнути замороженого, він знесе всіх, хто знаходиться попереду істот, видимих ​​на локації під час стусана.

Кількість грудок снігу не обмежується, однак занадто часті кидки приведуть до роботи з маленькими грудочками снігу, які розлітаються в момент зіткнення з чим-небудь. Якщо користуватися сніжками трохи рідше, пінгвінові вистачить часу, щоб скачати більш об'ємні і цілісні грудки. Противники зазвичай рухаються назустріч, або бігають з боку в бік. Ще в дорозі стоїть ухилятися від вогняних куль, якими кидаються деякі рослини. Іноді з'являються поперечини, їх потрібно обережно обходити, щоб не втратити частину здоров'я.

Внутрішня валюта і перегляд реклами дають можливість зберігати момент гри. Це робиться за допомогою стовпчика з дзвіночком, повз якого іноді проходить пінгвін.

Переваги іграшки:

  • цікаве оформлення локацій;
  • графіка в форматі «ретро»;
  • велика кількість рівнів різної складності;
  • простота управління;
  • захоплюючий процес проходження рівнів.

Відчувається схожість геймплея з Маріо, сюжет інший, але методика проходження рівнів аналогічна, як і принцип управління. Пара лівих кнопок відповідає за рух вправо / вліво, за допомогою правих кнопок відбуваються одиночні і подвійні стрибки, а також кидки сніжками. Атмосфера зимових прогулянок і можливість захищатися від ворогів сніжками навіває позитивний настрій.


Реклама

завантажити Snow Kids: Snow Game Arcade! 1.0.8 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed back button behaviour
- Fixed portrait mode issue after relaunch
- Added Android adaptive icon
- Improved stability
- Added localization for Japanese and Korean
Загальна інформація
версія 1.0.8 (1000008)
дата завантаження 2019-05-31 20:38
Розмір 16.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Усі додатки NEUTRONIZED на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/09 10:44
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |