Starlit On Wheels: Super Kart
1.8 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Starlit On Wheels: Super Kart це яскрава гонка мультиплікаційного формату для вашого андроїда, в якій потрібно доїхати до фінішу першим, а також провчити шкідливого суперника Нюру.

Наявність сюжету - основна особливість геймплея. Серед всіх суперників є найхитріший, який зробив двигун на енергії чорних дір. Тепер його залізний кінь затягує в себе зірки, що дозволяють прискорити автомобіль. У битві всі засоби корисні, однак порушника варто покарати і завдання персонажа - мінімізувати дистанцію між Нюру і іншими героями на картингу. Доступні режими проходження рівнів і битви з реальними суперниками.

За краще проходження траси можна отримати золотий трофей і чемоданчик з корисними запчастинами. А ще є створення власних доріг, з особливими погодними умовами, ландшафтом, пастками і перешкодами. Найприємніше - що ваша унікальна траса буде доступна іншим гравцям з усього світу. Можливість катання по унікальним треках продається за спеціальними квитками, яких надано мало.

На дорогах вражає кількість і різноманітність перешкод. Тут присутні дивні ящики, величезні брили льоду, розпечені кулі, що летять назустріч, і навіть носороги, що бігають по трасі в незрозумілому напрямку. Траси можуть похвалитися крутими віражами, безліччю петель, поворотів. Ускладнюють завдання високі бордюри і ділянки з обмерзанням.

Відмінні риси іграшки:

  • різноманітні локації: 8 світів і 128 треків;
  • кімната для трофеїв;
  • створення власних треків для інших реальних геймерів;
  • 2 режими гри;
  • можливість зібрати залізного коня з неповторними характеристиками.

Доступно управління джойстиком або двома кнопками зліва. Кліки по правому кутку знизу дозволяють дріфтовать. Асортимент запчастин надзвичайно великий і дає можливість зібрати що завгодно. За якісну їзду і перемоги дають спеціальну валюту. Її витрачають на нові машинки і запчастини для наявних авто. Стилістика звукового супроводу на увазі, що гонка більше сподобається дітям, хоча позитив забезпечений гравцям будь-якого віку.


Реклама

завантажити Starlit On Wheels: Super Kart 3.3 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
After the mess of the offroad tracks, the construction teams took great care in gardening and new track decorations! Everything is much more beautiful! In addition, builders win prizes when their tracks are played, voted on or chosen for official championships!
Загальна інформація
версія 3.3 (56)
дата завантаження 2020-04-12 08:45
Розмір 43.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/09 08:40
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |