Ava Airborne
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Ava Airborne це мальована аркада для андроїда, в якій дівчинка мчить по повітрю на різних апаратах, мріє пролетіти якомога довше крізь перешкоди, не торкаючись землі, що трохи нагадує знамениту гру про пінгвінів, хіба ні?

Ейва живе польотами, і готова використовувати будь-які підручні засоби як літальний апарат, щоб пробути в повітрі максимальний час. У неї в арсеналі різноманітні дельтаплани, літаки, ракети і навіть реактивний ранець, створений на основі саксофона. Головна мета - пролетіти максимальну відстань без падіння. Її можна досягти в нескінченному режимі. Присутній також формат змагань, в якому певну дистанцію потрібно подолати швидше суперників.

У небі літають різні елементи, зіткнення з ними може мати як позитивний, так і негативний ефект. Наприклад, червоні і блакитні кульки дають персонажеві прискорення, з гармати теж можна вилетіти блискавично. Стрибок на батуті корисний, але небезпечний, оскільки є ризик впасти на землю або у водойму - це веде до завершення гри. Чорні кулі і лазери варто обходити, а якщо довелося зіткнутися - клікайте по екрану щоб набрати швидкість до моменту падіння. Якщо спеціальний індикатор заповниться, значить ситуація врятована.

Приємні доповнення:

  • можливість підвищення кваліфікації пілота;
  • отримання бонусів від пролітають повз птахів різних видів;
  • збір талісманів, аксесуарів та інших елементів, щоб героїня стала ще красивіше.

Надмірний набір висоти може привести до удару блискавкою. «Лікувати» так само, як при зустрічі з чорними кулями і лазерами. А ще під час сильного підйому бувають перекиди, коли Ейва начебто рухається, але не збільшує дистанцію. Якщо дотримуватися баланс висоти і швидкості, обходити неприємності і ловити бонуси - все вийде.

Графіка в мальованому стилі, гарна мелодія супроводу, легкість управління, цікавий сюжет зробили іграшку популярною серед користувачів. Завдяки двом режимам можна вибрати формат під настрій і відмінно скоротати час з добродушною Ейвой, яка зможе полетіти на чому завгодно.


Реклама

завантажити Ava Airborne 514 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
TAKE TO THE SKIES: Glide Ava as far as you can without touching the floor - the further you fly, the bigger the reward!

Version 514:
-Implemented Google Achievements and Leaderboards
Загальна інформація
версія 514 (514)
дата завантаження 2019-05-31 20:39
Розмір 83.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

GetInstallReferrerService

GetInstallReferrerService

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки PlayStack на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/07 08:20
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |