Guru Gloo: Adventure Climb
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

У грі Guru Gloo: Adventure Climb вам належить допомагати желейні герою пробратися вгору по хаотично розміщеними на будові зачіпки. На фініші його чекає м'який, комфортний диван, так що, його мотивація дуже зрозуміла.

У цій піксельної аркаді гравець зустрічається з витягнутої по вертикалі майданчиком і розкиданими в випадковому порядку опуклі елементи. Стрибаючи по діагоналі, рідкий герой повинен чіплятися за них, щоб дістатися до верхньої точки. Нагорі розташований диван, Gloo впаде на нього і розслабиться. Управляти персонажем можна короткими рухами по екрану смартфона. Досить доторкнутися до Gloo, відтягнути його в протилежну від потрібної траєкторії сторону, і відпустити.

За елементи кріплення він зачепиться сам, коли пролетить поряд. Перші рівні проходити порівняно легко, але з часом перепоною стають вентилятори, які буквально заховані на шляху. Майже прозорих шкідників складно помітити заздалегідь. Але коли герой раптом відлітає в незрозумілому напрямку, стає зрозуміло, що його «здуває». Раптова зміна напрямку стає проблемним, коли на локації виникають шипи. Торкаючись до них, желейний персонаж вмирає, і поточний рівень потрібно пройти заново.

Особливості аркади:

  • ретро-дизайн пікселя в 16 біт;
  • електронна музика в якості звукового супроводу;
  • цікава фізика ігрового процесу;
  • 35 рівнів;
  • 3 незвичайних локації.

Спочатку Gloo тренується на стінці для альпінізму, перші рівні розташовані в своєрідному тренажерному залі. Далі завдання ускладнюється, і замість стінки з'являються гори. По гірських схилах лазити незвично, але це лише частина шляху. Через деякий час персонаж переходить від гір до нескінченних небес, якщо у нього достатньо майстерності.

Деякі зачіпки виконані у формі сердечок, збираючи які можна відкрити доступ до зміни кольору головного героя, і внести різноманітність в гру. Якщо любите міняти образи - обов'язково скористайтеся сердечками.

Для тих, хто скучив за візуалізацією старих ігор, і хоче приємно провести час без перенапруги, це подорож буде ідеальним варіантом.


Реклама

завантажити Guru Gloo: Adventure Climb 2.0.9 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
• Adjusted difficulty on multiple levels
• Added visual fidelity to mountain areas and waterfalls
• Optimized pixel shaders for better fps
Загальна інформація
версія 2.0.9 (2000009)
дата завантаження 2018-02-16 19:14
Розмір 32.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Niila на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/06 11:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |