Block Puzzles
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Block Puzzles це набір кольорових головоломок в форматі тетриса для вашого андроїда, в яких робота ведеться з полями і елементами різних форм, але правила залишаються ідентичні.

Додавання рівних ліній з кубиків / прямих / зигзагів і іншого - звична для фанатів тетриса завдання. У даній грі різноманітність полягає в режимах, формі і розмірах майданчиків для заповнення. Сумарно виходить 12 дощок (по стилістиці головоломки дерев'яні) з тим чи іншим варіантом заповнення. Спочатку геймеру є лише квадратне поле з кубиками, після певних досягнень вдасться дістатися до локацій з шестикутниками і трикутниками.

Кожна стартова завдання починається з демонстрації можливостей, щоб визначити найкращу тактику. Знизу на екрані відображаються свіжі блоки, які потрібно перетягнути на майданчик, розпізнаючи оптимальне положення. В ідеалі від однієї до іншої стінці повинна формуватися заповнена лінія (вона пропаде, звільняючи поле для нових елементів). Прямі можна заповнювати по вертикалі, горизонталі, діагоналі, в залежності від режиму і фігур.

Важливо застосувати всі запропоновані в нижній частині екрана елементи, щоб отримати доступ до наступних. Якщо на майданчику не вдається встановити хоч одну фігурку - ігровий процес завершується.

Переваги іграшки:

  • візуально приємні дерев'яні локації;
  • режими з елементами різних форм;
  • мальована графіка зі стриманою анімацією;
  • інтуїтивно зрозуміле управління;
  • багато способів вирішення будь-якої головоломки.

При розміщенні фігур на локації користувач заробляє бали, які дозволяють відкривати більш складні види майданчиків. Гра вимагає логічного мислення і хорошою опрацювання тактики. Відображення декількох фігур відразу в нижній частині екрана дає можливість продумати дії на три кроки вперед. Головне зрозуміти, яким чином заповнити і змусити зникнуть ті чи інші прямі, щоб очистити поле для нових маневрів. Цінителям жанру обов'язково сподобаються умови і спектр варіантів вирішення завдань.


Реклама

завантажити Block Puzzles 1.2.16 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Minor Changes
Загальна інформація
версія 1.2.16 (96)
дата завантаження 2020-08-08 20:24
Розмір 10.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/05 10:51
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |