Idle Racing GO
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Nitro Racing GO це суміш Раннера і клікера для андроїда, за основу якої взяли ідею вуличних гонок, так що, не дивуйтеся, що тут тисячі гонщиків чекають битви з новим персонажем на вулицях Дубая з неймовірно красивими видами.

Запрошуємо відвідати світ вуличних гонок з безліччю учасників. На вуличних дорогах тямущий новачок зможе здивувати навіть відомих профі. Починається процес з повільного руху по дорозі, геймеру необхідно регулярно кликати по екрану для прискорення залізного коня. Як тільки вдалося накликати достатню швидкість, за допомогою нижніх кнопок можна перейти в меню і трохи прокачати машину, наприклад, вибрати двигун могутніше. Тоді стане цікавіше, частота обгонів збільшиться, дійство активізується.

З більш сильним автомобілем способів набору балів стає більше, вже не так страшно виїхати на зустрічну смугу або мінімізувати дистанцію з іншими машинами. Також пропонується збирати спеціальні карти, які збільшують потужність авто. Творці Раннера обіцяють поповнювати колоду таких карт новинками. А ще прямо в трафіку можна влаштовувати гонки, щоб показати, хто на цій дорозі крутіше всіх.

Цікаві факти про іграшку:

  • більше 20 000 гонщиків-суперників;
  • більше 45 видів тюнінга;
  • 25 прискорень (1000 поліпшень для кожного);
  • додаткові картки супер-прискорення;
  • можливість припаркувати в своєму гаражі 10 машин.

Розробник T-Bull дає можливість спробувати свої сили за кермом кращих моделей з розряду швидкісних авто. Під час участі в заїздах доведеться приймати рішення, наприклад, про включення нітро або інших фішок для обгону. Своєчасність рішень відіграє головну роль. Заїзди проти безлічі суперників різного рівня дозволяють відточити майстерність, щоб пізніше почати змагання з босами. А якщо вдасться перемогти всіх босів, тоді можна стати головним гонщиком на дорогах Дубая.

Грамотно виконана графіка, ефектні види міста, комфортне звуковий супровід і хороше освітлення допомагають найбільш повно насолодитися світом гонок.


Реклама

завантажити Idle Racing GO 1.27.2 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.27.2 (735012725)
дата завантаження 2020-08-08 16:17
Розмір 96.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки T-Bull на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/04 08:15
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |