TALLNUM
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра TALLNUM це нестандартна головоломка на андроїд з аскетичним оформленням, в якій блоки з числами об'єднуються для отримання максимального значення.

Арифметика - корисний предмет, в тому числі для вирішення головоломок. Запропонована гра дозволяє відволіктися від повсякденності і сконцентруватися на складання різних значень. Своєрідне поєднання тетрису і 2048. Ігрова фігура нагадує стовпець, кожен елемент падає зверху. Падіння потрібно попередньо вирішити. На падаючому шматочку написано число, і, якщо воно збігається зі значенням верхівки вийшла колонки, вони з'єднуються, утворюючи подвійний показник. Блоки падають тільки поодинокі і важливо щоб вежа не доросла до межі екрану - це червона лінія.

Елементи, які впали раніше, можна переміщати, встановлюючи верхній в якості фундаменту або піднімаючи над усіма нижній. Це дозволяє підставити потрібний шматочок під елемент, який впаде далі (його значення відомо заздалегідь). Доступно також складання кубиків, які вже перебувають в стовпці. Ця процедура доступна завжди, але після повинно скластися дві однакових фігурки поруч. В іншому випадку нова комбінація блокується, і зменшити вежу стає складніше.

Особливості гри:

  • простий інтерфейс;
  • кубічний стиль;
  • широке поле для експериментів, застосування різних стратегій;
  • велика кількість вірних рішень;
  • незвичайний ігровий процес з ностальгічними відчуттями.

Легке колірне оформлення не відволікає від розгадування задачок. Переміщення кубиків стає відмінним тренуванням для мозку і затягує надовго. Тут відсутні яскраві фарби, які можуть відволікати або заважають зосередитися. Можна повністю зануритися в атмосферу нумерології і міркувати тільки про те, який варіант складання / переміщення стане оптимальним в конкретному випадку. Час падіння кожного нового кубика геймер визначає сам, в пріоритеті НЕ поспіх, а елегантність вирішення завдань, придуманих розробниками. Кожна розгадка приносить масу позитиву!


Реклама

завантажити TALLNUM 1.27 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added privacy policy
Загальна інформація
версія 1.27 (15)
дата завантаження 2019-02-23 11:20
Розмір 30.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/01 08:17
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |