Water Drop Man
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Water Drop Man це аркада з екологічною тематикою, в якій крапля води крізь перешкоди добирається до склянки. Але ймовірність падіння в брудний водойму висока.

Тамувати спрагу рекомендується тільки чистою водою, але через згубного впливу людини на природу її залишилося дуже мало. Іграшка дозволяє управляти краплею, яка рухається до невеликого судини з «родичами». Персонажа чекає складний шлях, стічні канави і природні водойми заповнені рідиною з отрутою і великими шматками сміття. Потрібно йти по блокам, пересуватися вперед / назад і здійснювати стрибки при необхідності. Падіння в поточну внизу рідина призводить програшу, проходження рівня починається заново. Точки збереження відсутні.

Якщо вдається дійти до судини неушкодженим - у разі переходу на новий рівень. Дистанції між блоками зустрічаються різні, а ще в деяких місцях є елементи зі стрілками, які обертаються по колу. При грамотному підході на стрілці можна дістатися до наступного блоку. Головне не перешкоджати її руху, оскільки перемичка здатна затиснути / скинути вниз краплю.

По дорозі варто збирати бонуси, які дозволяють:

  • тимчасово зупиняти обертання стрілок;
  • опустити рівень отруйного водойми;
  • скласти артефакт, що виникає після завершення рівня.

Розробники показали передісторію про вплив людини на навколишнє середовище і природну катастрофу, що зробило мета проходження рівнів більш піднесеною. Процес управління максимально простий: дві кнопки для переміщення вперед або назад, і додаткова для стрибків. Це весь арсенал кнопок, який знадобиться гравцеві в його місії.

Цікаві локації, хитромудре розташування блоків і стрілки в самому незручному місці змушують поринути в гру, захопитися нею, думати про дії на кілька кроків вперед, щоб раптово не звалитися вниз. Пригода з підтекстом про проблеми екології на планеті поєднує легкість управління персонажем і важкі шляхи до фінального моменту. Вона обов'язково сподобається тим, хто не здається на півдорозі.


Реклама

завантажити Water Drop Man 1.1.4.134 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fix some bugs.
Загальна інформація
версія 1.1.4.134 (134)
дата завантаження 2019-02-23 11:01
Розмір 41.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

змінювати системні налаштування екрана

Дозволяє програмі змінювати поточну конфігурацію, як-от мовний код чи розмір шрифту загалом.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/28 10:57
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |