Rebel Inc.
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Rebel Inc. це стратегічна іграшка з політичним відтінком, в якій доведеться керувати державою, боротися із заколотами, протистояти захопленню влади.

Очолювати регіон або країну складно, особливо якщо недавно там завершилися воєнні дії. Ситуація начебто стала тихіше, проте настрою у жителів різні, повстанців і заколотників спонсорують інші держави. Тим для опрацювання багато, тому на старті включається режим тренування, в якому геймеру коротко показують більшість сфер впливу уряду.

І відразу пропонується вибрати сегменти для першочергового наведення порядку (гроші на розвиток надані). З напрямків доступні житло, дороги, освіту, сільськогосподарська сфера, медицина і загальна інфраструктура. При хороших темпах розвитку стає помітною корупція. Це завдання в ігровому світі вирішується легко: або по справедливості, або по хорошому відношенню впливових персон до государя.

Якщо спостерігається загострення у бандформувань, значить настав час згуртувати армію з місцевого населення і показати, на чиєму боці правда. Але жертви і втрати призведуть до зміни настроїв у жителів, що відгукнеться правителю. Хоча будь-яка діяльність буде мати як позитивні результати, так і «точки провисання». Доведеться вибрати стратегію і розбиратися з наслідками її впровадження.

Відмінні риси іграшки:

  • реалістичні сценарії;
  • кілька видів складності геймплея;
  • безліч способів вирішення ситуацій;
  • можливість вибору моделі поведінки, відсутність чіткої межі між поганим і хорошим.

Можна стати поступливим правителем, шукати компроміси, мінімально витрачати бюджетні кошти і намагатися зробити життя населення комфортною. Але подібні дії призведуть до втрати рейтингу. Диктатура і спроба підпорядкувати всіх навколо допоможе набрати більше балів, проте невідомо, як довго народ погодиться терпіти подібне правління. Гарантувати можна одне: насичена сюжетна лінія, красива мальована графіка і хороша анімація точно сподобаються шанувальникам жанру.


Реклама

завантажити Rebel Inc. 1.6.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
New Campaign Mode: Get ready to conduct large-scale operations across multiple regions to bring peace to an entire country. Develop unique tactics and manage resources in a persistent world with all new map features and overcome radically different strategic challenges.

Adaptive Insurgency and Powerful Tactics: Insurgents will learn devastating new abilities to challenge you! Take the fight to them with your new tactics.
Загальна інформація
версія 1.6.0 (713426)
дата завантаження 2020-08-06 16:03
Розмір 35.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/24 11:03
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |