Forged Fantasy
4.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Forged Fantasy це фантастичний екшн з яскравими боями проти ворожої банди. Своїх персонажів можна покращувати, а ще доступна зміна ролі прямо в момент бою.

Спочатку гра дивує безліччю короткочасних рівнів, вже на першому компанію герою становить другий член команди, трохи пізніше з'являється третій. Управляти можна будь-яким, але тільки одним, інші воюють самостійно. А при пасивному настрої досить включити автопілот, щоб герої все робили без участі гравця. Рішення задач дає доступ до різноманітних режимів (Соло-рейд, PvP, Турнір і інші).

Основна мета - зібрати колектив персонажів з унікальними здібностями і незвичайними силами, щоб знешкодити ворожий клан, який заявляє про права на світове панування. Десятки місій, захоплюючі конфронтації, злісні боси і дорогі серцю трофеї добре відвернуть від щоденної метушні.

Щоб гідно виконувати придумані розробниками завдання і проходити рівні красиво, необхідно регулярно прокачувати своїх персонажів, така можливість дається після кожного бою. Можна перейти в меню, відкрити скрині зі скарбами, підвищити можливості героїв, іноді навіть найняти свіжих юнітів. Коли ретельна підготовка позаду, можна приступати до нового бою. Бажано розробити свіжу тактику, з урахуванням поновлення можливостей команди.

Відмінні якості іграшки:

  • насичений сюжет RPG;
  • різноманіття персонажів;
  • барвисті світи;
  • більше сотні місій;
  • перемикання між героями і автопілот.

Гра Forged Fantasy може похвалитися незвичайним оформленням меню, оригінальною мультиплікаційної графіків, безбашенним спецефектами, крутий анімацією. Також розробники заморочили над тим, щоб звук відповідав стилістиці гри і добре її доповнював.

На розвиток своїх героїв і вдосконалення спорядження доводиться витрачати багато сил і часу, але без прогулянок по меню і вибору елементів прокачування подальша ефективність персонажів може виявитися під питанням. Тому рекомендується знаходити баланс між боями і підготовкою до них, щоб сповна насолодитися фантастичним геймплеєм.


Реклама

завантажити Forged Fantasy 1.7.3 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.7.3 (45473)
дата завантаження 2020-07-26 04:17
Розмір 81.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/24 08:59
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |