Bounce ball light. Bouncy balls
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Bounce ball light це нехитра аркадна іграшка, в якій потрібно управляти кулькою, щоб він без падіння максимально довго рухався вперед по локації.

Відпочити від різноманіття фарб допоможе темна майданчик з горизонтальними перекладинами, за якими буде переміщатися маленький куля. У повній темряві світиться елемент стрибає вперед по коротким платформ, які розміщені на різній висоті. Завдання геймера - оптимізувати швидкість кульки, щоб він переходив з однієї планки на іншу і залишався на увазі. Кліки по лівій і правій частинах екрану дають бажане прискорення або уповільнення, однак темп необхідно постійно контролювати.

При першому натисканні починається рух платформ вліво, гравітація буде тягнути кульку вниз, але при зіткненні з планками він відскакує вгору і може продовжувати шлях. Іноді повільний рух призводить до зникнення кулі за лівою гранню екрану. Його ще можна повернути прискоренням, якщо падіння вниз не порушить плани. Кожен дотик до платформи змінює відтінок світіння головного елемента, а разом з ним і вся локація підсвічується інакше. Це привносить нотку таємничості в геймплей і навіть заворожує.

Відмінні якості іграшки:

  • аскетичне оформлення;
  • геймплей заснований на гравітації;
  • інтуїтивне управління;
  • приємна графіка;
  • мінімум умов / правил.

На деяких платформах лежать такі ж круглі джерела світла. Їх рекомендується збирати для отримання додаткових балів. При вагомий кількість бонусів з'явиться можливість змінити задній фон. Мінімалістичний стиль дозволяє повністю розслабитися. У перші секунди виникає відчуття замкнутості, але досить швидко з'являється звикання до атмосфери. Через пару хвилин будь-які доповнення здаються зайвими, саме відсутність відволікаючих моментів привертає і помітно втягує. Звуковий супровід тільки довершує ідею, нітрохи не порушуючи тональність настрою.


Реклама

завантажити Bounce ball light. Bouncy balls 1.4.4 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Some bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.4.4 (22)
дата завантаження 2020-05-06 08:40
Розмір 11.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/23 08:09
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |