BalanCity
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра BalanCity - унікальна головоломка, яка дозволяє будувати височенні мегаполіси з усією інфраструктурою. Тільки дотримуйтесь рівновагу на нестійкій платформі, це єдине що принципово відрізняє даний проект від відомих представників жанру.

Якщо процес побудови чогось нового і масштабного вас приваблює, висота надихає, а небезпеки або перешкоди викликають азарт замість страху - настійно рекомендуємо спробувати цю іграшку. На наданої балансування платформі потрібно звести максимально високий місто так, щоб всі елементи розташовувалися рівномірно, і платформа НЕ перехилилася в одну зі сторін.

Доступно три різних режиму для вибору під настрій:

  • Вільна будівництво: пісочниця, в якій будівельник повинен тільки враховувати гравітацію, додаткові завдання / небезпеки відсутні.
  • Місії: рівні, де потрібно досягати певних цілей, звертати увагу на обмеження наданих ресурсів.
  • Сценарії: враховуючи особливості реальних міст, необхідно встигнути поставити різні орієнтири до того, як мегаполіс впаде.

Місто будується заради того, щоб його жителям було комфортно і ніщо не порушувало їх спокій. Можливо зведення житлових будинків, офісів, вокзалів, аеропортів, електростанцій. Також можна формувати пам'ятки і багато іншого, щоб мегаполіс став дуже затишним.

Порушувати ідилію можуть пожежі, землетруси, метеорити. Якщо такі форс-мажори можна вважати дрібницею, то НЛО, монстри та інша позаземне нечисть здатні налякати навіть самого сміливого, досвідченого будівельника. Однак опускати руки ніколи, адже мешканці чекають захисту, а гравець - єдиний, хто може переломити хід ситуації, запобігти колапсу в маленькому містечку або величезної столиці. Кмітливість тут дуже стане в нагоді, в сучасному будівництві креатив обов'язковий

Рівнів багато, вони не прості, необхідно аналізувати розміщення кожного елемента, щоб уникати нахилу платформи. Якщо трохи нахилилася - краще відразу вживати заходів і формувати на протилежному боці щось схоже за вагою. Прагніть зробити вище, рівніше, яскравіше, щоб створити найефектніший і комфортний мегаполіс.


Реклама

завантажити BalanCity 1.4.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed several minor issues
Загальна інформація
версія 1.4.1 (10401)
дата завантаження 2019-05-31 20:40
Розмір 54.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/27 10:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |