Aion: Legions of War
3.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Aion: Legions of War це мобільна версія відомої і свого часу дуже популярною MMORPG Aion, яка з'явилася на своєрідному стику, коли жанр почав здавати позиції на користь нових віянь, але хтось все ще шукав класичні рішення. Так чи інакше, спочатку згадаємо про розробників, які і випускають цю гру.

Розробниками, що не дивно, виявилася компанія NCSOFT Games, яка більш відома шанувальникам рольових ігор завдяки своєму безсмертному шедевру - Lineage 2, який, до речі, теж планують перенести на мобільні платформи, але, поки до цього далеко, а дана гра, мабуть, стала першопрохідцем, так як інших проектів на рахунку студії (мається на увазі платформа андроїд) ми поки не знайшли. Забігаючи вперед, варто сказати, що тут дуже доречною може здатися приказка «перший млинець грудкою», тому що саме так все і вийшло.


Розповідати про те, що саме являє собою гра Aion ми не будемо, так як імовірно ви і так з нею знайомі, а якщо немає, то це чергова варіація класичних рольових ігор формату Lineage 2, тільки більш сучасна, з усіма наслідками, що випливають. Так що ж змінилося в грі при переході на мобільну платформу? На жаль, якщо узагальнити, то перед вами виявиться зовсім інша гра, яка має лише візуальне схожість з оригіналом, але не більше того. Почнемо з того, що пригоди вашого персонажа переносяться в космос (з якоїсь невідомої причини), у вас не буде ніякого відкритого світу в якому ви можете бродити і вивчати його, вам відразу дають якийсь незрозумілий загін, який ви навіть не просили , а що найголовніше - половина того, що відбувається це анімація і якісь події в яких ви взагалі не берете участь. До речі, є і можливість включити автобітву, але само собою, ви можете цим не користуватися, але що тоді зміниться? Єдині сильні сторони гри - прекрасна графіка і збережений антураж оригіналу .... Все інше - незрозумілі події, які відбуватимуться на екрані вашого смартфона (бажано, дуже потужного, а то може і не піти ...)


Особливості гри:

  • Прекрасна графіка і відмінна анімація
  • Красиві персонажі, екіпірування й інші моменти, які подобалися вам в оригіналі
  • Велика кількість контенту, без якого не обійтися
  • Реклами в грі поки немає, можливо і не з'явиться

Недоліки гри:

  • Немає відкритого світу
  • Сама ідея оригіналу знищена
  • Само собою, є покупки для самих квапливих
  • Автоматичні битви і слабка залученість в процес

Підсумок: гра Aion: Legions of War демонструє нам не саму приємну тенденцію, згідно з якою мобільні платформи часто знищують культові гри, які на ПК або навіть консолях відчували себе як вдома. Так чи інакше, ми сподіваємося, що розробники з NCSOFT зроблять правильні висновки і більше таких трагедій ми не застанемо.


Реклама

Aion: Legions of War для LG Optimus Link P690

Усі додатки NCSOFT Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
3.43★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/17 08:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |