Sea Game: Mega Carrier
1.9 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Sea Game: Mega Carrier це стратегія для андроїда, головною фішкою якої стане той факт, що стратегія ця про битви на воді, причому все, що відбувається віддає сучасними технологіями та й зроблено, досить сучасно, а значить, підійде всім, хто любить сучасні ігри на мобільних платформах.

Підготували гру в студії зі звучною назвою tap4fun, на рахунку якої це вже четверта гра, що може здатися скромним результатом, але в даному випадку розробники все ж намагаються брати якістю, а не кількістю, що ще більш актуально, якщо врахувати, що лише дві інших ігри популярні, одну ми розглядаємо, а ще одна поки що в режимі тестування. Назву лише одну з двох ранніх ігор - Brutal Age: Horde Invasion, яка знайома більш ніж 10 мільйонам гравців ... у другій, до речі, цифра аналогічна, так що, не дивуйтеся, що аудиторію розробники зібрати можуть буквально за місяць, а поки задовольняються лише цифрою, яка вже перевалила за 50 тисяч, що непогано, за кілька щось днів ...


По частині геймплея ж тут все досить типово, але це тільки якщо не вдаватися в деталі, а ось вже якщо вдаватися, то багато моментів здадуться вам цікавими і дуже навіть грамотними. А так, отримаєте під своє управління острівець, який потрібно розвивати, будуючи на ньому всілякі будівлі, які дозволять розвивати армію і будете боротися з іншими гравцями в надії отримати якомога більше ресурсів і витратити їх на наступне поліпшення. Динаміки, звичайно, трохи не вистачає, але якщо ви мені покажете аналогічну стратегію в якій це питання вирішили якось інакше - пишіть в коментарях, так як нам здається, що в даному випадку розробники не стали винаходити велосипед і зберегли вірність традиціям цього вже сформованого жанру.


Особливості гри:

  • Розвивайте свою базу на острові
  • Побудуйте велику армію з кораблів
  • приємна графіка
  • Здобувайте ресурси і боріться з іншими гравцями
  • Ніякої реклами, у всякому разі, поки

Недоліки гри:

  • Взагалі, це тестова версія, а до них часто буває багато питань
  • Покупки вже є ... навіть на тесті;)

Підсумок: гра Sea Game: Mega Carrier швидше за все утвердиться, причому досить скоро і досить легко, так що, не пропустіть можливість опинитися біля витоків дуже популярної гри!


Реклама

завантажити Sea Game: Mega Carrier 1.9.22 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Added a direct login entry for Apple accounts
- Upgraded Facebook SDK
- Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.9.22 (10922)
дата завантаження 2020-05-02 08:38
Розмір 42.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

googleplay

googleplay

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

записувати аудіо

записувати аудіо

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки tap4fun на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1.89★ 37.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/05 10:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |