gardenblast
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра gardenblast це головоломка для андроїда яку змішали з фермою і гарненько збовтали, запропонувавши за підсумком досить непоганий геймплей, про який ми вам і розповімо.

А підготували гру в студії zhang qi, на рахунку якої це перший проект, який цілком здатний принести їй велику популярність, адже не так вже й часто ми зустрічаємо ферми з дуже скромним кількістю завантажень, а тут є всі необхідні ідеї і напрямки для розвитку того, що відбувається.


Класичною фермою гру назвати, звичайно, не вийде, так як здебільшого ви будете приділяти увагу дому в якому живуть ваші підопічні і всієї іншої території, яка повинна пройти досить довгий шлях, починаючи з покинутого місця з купою проблем до дуже красивого особняка з розвиненою і красивою територією.

Далі події розвиватимуться за тим самим перевіреною схемою - відправляєтеся на черговий рівень, де потрібно скласти кілька рядів однакових овочів на класичному ігровому полі формату «три в ряд», отримати нагороду і відправитися до своєї ділянки, що привести в порядок один з його елементів. Ось тільки є один нюанс - вибирати що саме потрібно відремонтувати саме зараз ви не зможете, так що, доведеться грати за тим планом, який розробники спочатку в гру зашили, що з одного боку трохи спрощує те, що відбувається, а з іншого боку може здатися деяким досить нудним процесом, особливо якщо звернути увагу на дуже низьку складність головоломок, які чекають вас в проміжках між ремонтами.


Особливості гри:

  • Спробуйте побудувати велику овочеву ферму
  • Вирішуйте головоломки «три в ряд», щоб отримати призи
  • Завдяки отриманим ресурсів ви зможете відремонтувати всі елементи
  • Отримуйте бонуси за щоденний вхід в гру
  • Низька складність, гра підійде всієї сім'ї

Недоліки гри:

  • Всі події вже прописані, це забирає деякі елементи розваги
  • Реклама і покупки присутні на своєму законному місці

Підсумок: в загальному і цілому, гра Gardenblast мало чим відрізняється від більшості подібних ігор, так що, якщо тематика овочів вам здасться цікавою - обов'язково скачайте цю гру.


Реклама

завантажити gardenblast 1.3.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
[fun cute and cool Sanxiao, leisure, intellectual and brain-burning].
[vegetable sprouting, exclusive manor construction].
[add friends to play together and experience interesting social interaction].
[100 levels challenge, surprises and gifts continue]
Загальна інформація
версія 1.3.1 (10)
дата завантаження 2019-03-27 11:33
Розмір 92.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки zhang qi на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/03 15:19
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |