Wasteland Ninja
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Wasteland Ninja це вертикальний платформер для андроїда в якому ви будете боротися проти прибульців, але це лише те, що ви бачите на екрані, а інша частина - сюжет, який розробники постаралися розкрити в повній мірі за рахунок анімованих вставок і діалогів.

Підготували гру в студії Reality Squared Games, для якої це вже не перший проект, так що, досвід у розробників є, більш того, є і дуже навіть популярні проекти, наприклад Heroes Evolved, кількість завантажень якого давно перевалило за 10 мільйонів, так що, що і як вони прекрасно розуміють.


Сюжет гри отримала дуже цікавий і найбільше він сподобається шанувальникам наукової фантастики, так як події розгортатимуться в майбутньому, коли наша планета зіткнулася з новою загрозою - регулярним атакам прибульців, які намагаються колонізувати нашу планету. Наш головний герой - Ребекка, вона виросла в родині, глава якої - генерал, який присвятив майже половину життя обороні планети, так що, його дочка знайома зі зброєю і методами боротьби, допомагаючи своєму батькові вже з 12 років. Завдяки своїм унікальним талантам її назвали новим порятунком планети, проте, нещасний випадок на церемонії її дорослішання і вступу в повноцінну посаду стався інцидент, який і закидає нас у події, що відбуваються в рамках геймплея.

Сам же геймплей розбитий на рівні (місії) в рамка яких потрібно літати по вертикальних локаціях і розстрілювати прибульців, причому само собою, не обійдеться і без нових сюжетних вставок, можливість розвивати екіпіровку і багатьох інших важливих тем, без яких гри вже не можуть обійтися.


Особливості гри:

  • Відмінне оформлення в стилі ретро
  • Прекрасний сюжет, який розвивається по ходу гри
  • Цікава механіка відбувається
  • Великий вибір зброї і екіпіровки

Недоліки гри:

  • З локалізацією поки слабо, є тільки англійська
  • Реклама і покупки теж присутні

Підсумок: гра Wasteland Ninja це прикольний проект, який створювали саме для мобільних платформ, що відчувається, а значить, грати вам буде комфортно, а скачати гру, як зазвичай, можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Wasteland Ninja 1.6 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
fix some bugs
Загальна інформація
версія 1.6 (6)
дата завантаження 2019-02-18 11:12
Розмір 67.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/25 08:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |