Global War: Empire Rising
3.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Global War: Empire Rising це стратегія для андроїда, яка типова і практично повністю повторює більшість своїх конкурентів. А це означає, що вас чекає відмінна графіка, практично повна відсутність участі в боях, онлайн, в якому противники з одного боку є, а ніби як і поводяться дивно ... ну ви зрозуміли.

Даний «шедевр» виплив з гавані студії GameZEmpire, на рахунку якої це другий проект, а перший називався Z-Empire: Dead Strike, виглядав абсолютно ідентично, ось тільки з'явився влітку минулого року, причому, що за минулий час змінилося - складно сказати, але швидше за все, розробники подумали, що 10 тисяч завантажень це мало і зробили таку ж гру, напевно, щоб заробити ще стільки ж ... Так чи інакше, подивимося, що вони нам пропонують.


Сюжет гри розгортається в гіпотетичному майбутньому, коли сталося щось жахливе, міста у вогні, цивілізація впала. Ось тільки військові явно подбали про те, щоб зберегти все їм необхідне, тому що з будівництвом армії тут проблем не виникає. Можна звичайно, задатися питанням - чому б не скористатися всіма цими технологіями, щоб мирно, та налагодити виробництво більш важливих ресурсів і послуг? Але, тоді б гри не було! Так що, вам доведеться виживати, борючись за крихти ресурсів, щоб побудувати ще більше техніки і досліджувати нові військові технології, щоб захопити більше території, на якій можна подвоїти свій успіх. Одне круто - графіка дуже нагадує класику жанру, такі ігри як Red Alert, наприклад ... а це дорогого коштує, ось тільки геймплей не такий вже і захоплюючий, скоріше більше до покупок схиляє ...


Особливості гри:

  • Відмінна графіка, яка нагадає забуту класику жанру
  • Будуйте міста і армії
  • Розвивайте нову цивілізацію на осколках минулого
  • Боріться або об'єднуйтеся з іншими гравцями
  • Велика розмаїтість військової техніки
  • Рекламу і покупки виявити не вдалося, але це поки

Недоліки гри:

  • Гра ідентична десяткам таких же
  • Судячи з минулого проекту розробників, покупки будуть і дуже навіть потужні

Підсумок: очевидно, є аудиторія яка не тільки розуміє, а й любить даний формат, а значить, їй гра Global War: Empire Rising і призначається.


Реклама

Global War: Empire Rising для LG Optimus Link P690

Усі додатки GameZEmpire на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
3.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/17 08:51
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |