THE LEGEND OF SPEED
3.8 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра THE LEGEND OF SPEED це гонки для андроїда, які, забігаючи вперед, думають про себе набагато краще, ніж є насправді. У будь-якому випадку, наше завдання - розібратися з тим, що відбувається і визначити всі сильні і слабкі сторони того, що відбувається.

Підготували гру в студії MysteriousFire про яку нам на даний момент відомо буквально два моменти - це перший проект і вона з Китаю ... У цілому, багато розробників саме з Китаю живуть тим, що копіюють ідеї і геймплей, але в цілому, це нормальна тенденція в ігровій індустрії і варто відзначити, що найчастіше там виходять гарні ігри, але не цього разу ... у всякому разі, творці цієї явно не дуже знайомі з тим, як автомобіль працює.


Геймплей, як ви і могли очікувати зітканий із шматочків інших, відомих ігор. З миру по нитці, як то кажуть, але не будемо звинувачувати розробників в тому, що вони вирішили не винаходити велосипед. Однак, крім ліцензійних і дійсно крутих автомобілів тут немає практично нічого ... Фізика у автомобілів незграбна, причому настільки, що навіть коли ви виїжджаєте з траси, так само як і при контакті з іншими автомобілями швидкість не змінюється ... Динаміка теж дивна, будь автомобіль буквально секунд за 5-10 виходить на свої показники максимальної швидкості і її значення ніяк не впливає на керованість, а що найсумніше, все це відбувається хоч і під саундтрек, але в тиші, тому що озвучити мотор розробники не стали ... по який -то причини. Але при цьому, є візуальний тюнінг, який налічує понад 100 різних картинок, які ви можете нанести на свій автомобіль і зробити його унікальним. Стандартний режим - кар'єра, але є і можливість битися в онлайні з іншими гравцями, ніж сьогодні вже нікого не здивувати.


Особливості гри:

  • Розробники спробували зібрати все найкраще ...
  • Багато ліцензійних автомобілів
  • Немає реклами і покупок, поки
  • Є візуальний тюнінг
  • Кілька режимів гри

Недоліки гри:

  • Графіка - середня
  • Фізика - жахлива
  • Немає озвучення мотора і ще деяких моментів, електрокари?
  • Не те що пошкодження, навіть зіткнення не опрацьовані ...

Підсумок: гра THE LEGEND OF SPEED може стати легендою тільки в номінації за найгірші гонки 2019, так як інших причин для того, щоб звернути на гру увагу ми не знайшли.


Реклама

THE LEGEND OF SPEED для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(6)
3.79★ 75.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/12 08:29
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |