Nova Frontier
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Nova Frontier це стратегія для андроїда в якій як це зазвичай і буває вам належить побудувати свою базу, розвивати її і досліджувати технології, які дозволять обзавестися потужною армією, яка, в свою чергу, зможе домогтися вашого панування на прилеглих територіях.

Підготували гру в студії 37GAMES-NF, яка вперше з'явилася як на нашому сайті, так і на полях андроїда зокрема. Тим не менше, гра не виглядає як перший проект від новачків в жанрі. Так, вона мало чим відрізняється від величезної кількості аналогів, але в цілому, це вже особливість жанру, від якої важко позбутися, особливо якщо у вас немає мільйонів на унікальний дизайн і креативні ідеї, які потім ще й відстоювати доведеться, причому довго і не факт що вийде.


Основна фішка геймплея, якщо можна так сказати, зводиться до того, що розвиватися і розширюватися вам належить на просторах зруйнованого світу, убогого на ресурси і дуже багатого на тих, хто хоче їх собі роздобути. Само собою в рамках цієї стратегії налагоджені комунікації між гравцями, в рамках яких ви можете об'єднуватися, щоб стати сильніше і отримати ще більше можливостей. Однак, будь-який інший гравець, який не є вашим партнером - ваш ворог, який повинен бути переможений, а ще, пограбувавши його місто ви можете добути багато безцінних ресурсів, ніж в більшій частині і доведеться займатися. По суті, перед нами своєрідна класика, яка отримала сучасну графіку і гідне візуальний супровід, на відміну від старих іграх, які вживали в браузерах і таких широких можливостей не мали.


Особливості гри:

  • Кілька фракцій на вибір, кожна має свої сильні і слабкі сторони
  • Інші гравці, з ними можна і потрібно воювати, а з кимось створити альянс
  • Розвивайте своє місто і армію, щоб його захищати і завойовувати ресурси
  • Наймайте героїв, які будуть командувати вашими військами
  • Тематика різноманітних механізмів представлена ​​в повній мірі
  • На даний момент в грі не помічена реклама і покупки, але як ви розумієте, це тимчасово

Недоліки гри:

  • Швидше за все, реклама і покупки ще себе проявлять
  • Гравців поки мало, головне, щоб так і не залишилося

Підсумок: гра Nova Frontier це досить типова стратегія, яка найчастіше підходить тільки тим, хто любить саме такий формат, багатьом іншим вона може здатися нудною і навіть типовою, проте, вже на старті вона легко придбала понад 10 тисяч завантажень, а це гідний результат .


Реклама

Nova Frontier для LG Optimus Link P690

Усі додатки 37GAMES-NF на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/11 08:13
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |