Chuck Chicken Magic Egg Bouncing Ball Game
0 (0)

Chuck Chicken Magic Egg Bouncing Ball Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Chuck Chicken Magic Egg Bouncing Ball Game позиціонується як стратегія, але такою вона взагалі не є, це те ж саме, що назвати більярд стратегією або що ближче по духу - Angry Birds теж стратегією обізвати. Так що, перед нами справжнісінька аркада, яка має як плюси, так і мінуси, про які ми обов'язково поговоримо.

Підготували гру в студії MarketJS, на рахунку якої це друга гра і поки ніякої популярності там немає і не планується, але що поробиш, над помилками потрібно працювати;)


Сам геймплей розбитий на епізоди, які передбачають зміну заднього фону, а кожен епізод, в свою чергу, розбитий на рівні, кожен з яких трохи відрізняється від попереднього і по ідеї стає навіть складніше. Завдання, однак, на кожному рівні приблизно однакова - нокаутувати всіх супротивників і якщо є товариш в клітці - звільнити його. Виконати дане завдання з разу в раз можна однаково - кидаючи яйця, тому що наш герой - курка! Кількість кидків обмежена, але частіше за все запас є хороший, при цьому, потрібно враховувати рикошет, який чисто теоретично може допомогти пройти рівень з одного кидка. Крім зрозумілого геймплея можна відзначити прикольний дизайн і озвучку, але без проблемних моментів теж не обійшлося. Наприклад, погана підбірка кольору, через яку деякі перешкоди іноді просто зливаються з іншим фоном, що ускладнює гру там, де цього бути не повинно. Ще один момент - немає прописаної траєкторії польоту яйця після кидка, в результаті, більшість кидків доводиться здійснювати в надії на удачу. Локації, до речі, теж краще частіше міняти ...


Особливості гри:

  • Прикольний дизайн, озвучка і задумка в цілому
  • Понад три десятки рівнів
  • Кожен рівень має свої особливості
  • Гумор, має місце бути і це добре
  • Є підручник, в якому ви зможете знайти відповіді на деякі питання
  • Розробники обіцяють нові глави і епізоди
  • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Дизайн і деякі елементи
  • Загальна зручність, на жаль

Підсумок: гра Chuck Chicken Magic Egg Bouncing Ball Game хоч і є типовим представником свого жанру, але вона цілком може бути актуальною для багатьох його шанувальників, ось тільки грі потрібно більше уваги з боку розробників, дизайнерів і інших хлопців, які розумію що таке функціонал і зручність.


Реклама

завантажити Chuck Chicken Magic Egg Bouncing Ball Game 1.0.5 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed various bugs
- Unlock all levels by default
Загальна інформація
версія 1.0.5 (100052)
дата завантаження 2019-01-25 12:56
Розмір 45.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MarketJS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/08 08:55
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |