BANATOON2: Jurassic World!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра BANATOON2: Jurassic World! Це пригоди для андроїда, які розробники сміливо віднесли до казуальних формату, так як за великим рахунком, це розповідь, де особливих навичок від гравців не потрібно, що, в общем-то, не скасовує і той факт, що гра дуже цікава.

Підготували її в студії Seeplay Inc., яка базується в Кореї і вона ж є автором минулій частині, яка, до речі, зібрала понад півмільйона завантажень і дуже популярна на батьківщині, що в загальному-то зовсім не дивно. Ми першу частину пропустили, так що поки складно сказати як вона пов'язана з новинкою, але швидше за все ніяк, крім візуального оформлення і подачі, що стала фірмовою фішкою розробників.


Починається історія з того, що наш герой думає як би йому заробити. Деякі варіанти з типовою роботою він відразу відкидає, але вирішує зупинитися на варіанті музею динозаврів, благо, дії відбуваються в майбутньому, де у людей є і багатофункціональні роботи і навіть машина часу. Ось саме їй наш герой і скористається, щоб відправитися в минуле і почати збирати необхідні екземпляри для свого музею. Досить швидко ви зрозумієте, що ідея виявилася не без підводних каменів, але це і будує подальший сюжет, а ми звернемо увагу на розповідь.

Формат цікавий - ви просто вибираєте як вчинити, а далі, іноді берете участь в міні-іграх, іноді просто спостерігаєте за розвитком подій. До речі, вибір буває і помилковий, що призводить до завершення сюжетної лінії, але ви завжди можете почати заново, тут головне запам'ятати що ви вибрали і в наступний раз вчинити інакше.


Особливості гри:

  • Оригінальне оформлення та цікава історія
  • захоплююча розповідь
  • Гра підійде для всієї родини
  • Ніяких зайвих покупок і іншого доната

Недоліки гри:

  • Є реклама, яку можна відключити доларів за 5 ...

Підсумок: гра BANATOON2: Jurassic World! отримала цікаве оформлення, незвичайне оповідання і як підсумок, може здатися багатьом достойним представником рідкісного жанру, який, до речі, дуже затягує;)


Реклама

завантажити BANATOON2: Jurassic World! 1.1.11 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Edit video ads.
Загальна інформація
версія 1.1.11 (81)
дата завантаження 2019-05-31 20:52
Розмір 37.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Seeplay Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/07 08:16
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |