Iron of Glory
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Iron of Glory це стратегія для вашого андроїда, події якої розгорнуться за часів Другої світової, ось тільки вони явно якісь альтернативні, так що, сподіватися на точно відтворені події годі й говорити. Однак, найцікавішим нам здалася абревіатура, яку розробники назвали жанр своєї новинки і назвали вони її SLG ... Багатьом гравцям таке визначення не знайоме, так як за межами Японії воно отримало не сильне поширення, а вже вони готові придумувати визначення для будь-якої події. У нашому випадку, перевести це можна так, що тут об'єднаний симулятор, стратегія і деяка економічна складова, що в цілому досить типово для жанру, особливо якщо враховувати, що сама по собі симуляція не стосується відтвореної техніки або подій ...

Не менш цікавими виявилися і видавці гри, на місці яких виявилася відома багатьом студія tap4fun, деякі ігри якої, зокрема Invasion: Modern Empire і Brutal Age: Horde Invasion вже давно в топах зі своїми 10+ мільйонами завантажень ... Так що, швидше за всього перед нами черговий популярний проект, який виразно знайде свою аудиторію.


Гра безумовно не багата на сюжет або події, так як перед нами класична війна формату «стінка на стінку», в якій ви познайомитеся з незвичайним зброєю, цікавим візуальним стилем і зможете битися в онлайні з тисячами гравців, в іншому ж, бачили ми гри і вузькоспецифічні як з тактичної, так і з технічної точки зору.


Особливості гри:

  • Графіка відмінна, над світом явно попрацювали професіонали
  • Приємний движок, все гладко і плавно
  • Повноцінний онлайн і рейтинги кращих гравців
  • Асортимент опцій в битві

Недоліки гри:

  • Гра виглядає поверхневої, однак, з огляду на що вона безкоштовна і поки обходиться без покупок і реклами - чіплятися ми не маємо ніякого права.

Підсумок: гра Iron of Glory це красива «войнушка» для тих хто не любить вникати в те, що відбувається, пограв і забув, ось її девіз і призначення.


Реклама

Iron of Glory для LG Optimus Link P690

Усі додатки tap4fun на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/05 10:28
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |