Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure
0 (0)

Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure це жахи для андроїда в яких ваш персонаж в черговий раз виявився у страшній лікарні набитою містикою і жахливими створіннями, так що, якщо така пригода вам до душі - читайте далі і дізнавайтеся подробиці.

Підготували гру в студії Next Generation Gaming, на рахунку якої це другий проект, але по суті перший, тому що проект до нього поширювався тільки за гроші, а значить не отримав будь-якої значущої популярності, а розробники, зрозумівши, що така монетизація НЕ приносить належної прибутку вирішили зробити нову гру вже безкоштовною, але додали туди рекламу і можливість витратити трохи реальних грошей.


Геймплей типовий до болю, точніше історія, яка трапилася з нашим героєм. Звуть вас Фредді і останнє що ви пам'ятаєте - рідня відправила вас в звичайну лікарню, підлікуватися, але лікар вирішив поміняти як методику, так і локацію, далі все як у тумані і ось, ви в іншій лікарні, яка виглядає покинутій, але це на перший погляд.

В реальності перед вами черговий набір кімнат, пробратися в які можна тільки знайшовши ключ, який може валятися на підлозі, може бути захований в ящику і так далі, вихід доведеться шукати.

Тулитися в покинутій будівлі доведеться з трьома неприємними персонажами, серед яких привид, якому краще не потрапляти на очі, зомбі, з яким взагалі краще не зустрічатися і зла лялька, яка чує будь-які звуки і орієнтується на них. Так що, вивчайте маршрути і періодичність патрулювання ворогів, вивчайте приміщення і постарайтеся вижити в цих умовах і вибратися з лікарні, на все вам виділено п'ять днів і п'ять ночей, впораєтеся?


Особливості гри:

  • На подив відмінна графіка, якої жахи рідко відрізняються
  • Три типу супротивників зі своїми особливостями
  • Повноцінна гра на виживання
  • П'ять рівнів складності, на випадок якщо щось здасться простим ...

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки - типова ситуація

Підсумок: гра Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure це той самий випадок коли ужастик виявився набагато краще ніж ви можете очікувати, так що, ми рекомендуємо вам його для ознайомлення.


Реклама

завантажити Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure 1.32 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Big Update !!!
Add 4 New Enemies
Update level for Christmas
----
Fix
Some bugs
Загальна інформація
версія 1.32 (95)
дата завантаження 2019-12-24 01:15
Розмір 36.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
0.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/25 08:13
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |