Road of Hero
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Road of Hero це прокачаний клікер для вашого андроїда, який на своєму прикладі показує розвиток індустрії і жанру зокрема, тому що якщо ви згадаєте, як виглядали найперші клікери і що з ними стало зараз - різниця колосальна, так що, особисто ми поважає такі ігри і продовжимо знайомити вас з творчістю студій, які їх випускають.

Підготували гру в студії, назва якої в черговий раз перевести проблематично, але приблизний переклад звучить як «Uniz Software», на рахунку якої це вже другий проект, але по всій видимості випустили і той і інший вони зовсім недавно, так що, популярністю похвалитися не можуть.


Геймплей гра отримала досить знайомий, у всякому разі, щось подібне ми часто зустрічали в іграх, до речі, теж рольових, де потрібно було збирати комбінації з дорогоцінних каменів в нижній частині і отримувати за це бонуси, або визначати тим самим відбувається у верхній частині екрану. Тут ситуація схожа, але принципово відрізняється. Приблизно третина екрану зверху це поле для основної анімації, там ваша команда героїв, яка без зупинки рухається направо, причому процес постійний, а не покроковий. Там же ви будете зустрічати супротивників і бонуси, атакувати перших можна за рахунок комбінацій позначень різних стихій, які знаходяться на досить вузькій смузі відразу під те, що відбувається, причому смуга складається з одного ряду, що з одного боку процес спрощує, а з іншого боку зменшує кількість варіантів . А частину екрану займають різноманітні вміння і їх поліпшення, адже не варто забувати, перед нами все ще клікер;)

До речі, основною фішкою, яка відрізняє цей клікер від більшості є розвинена сюжетна складова, яка передбачає унікальну історію для кожного героя, багато де ви таке зустрічали?


Особливості гри:

  • Сучасний клікер, який містить буквально все
  • Унікальна історія кожного персонажа
  • висока динаміка
  • Затягує озвучка і зрозумілий ігровий процес
  • Бонуси за відвідування;)

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, як і в будь-якому іншому клікера
  • Розмір основної картинки, звичайно, малуватий ...

Підсумок: гра Road of Hero це клікер, на який потрібно озирнутися багатьом в цьому жанрі, так як гра пішла досить далеко вперед, інше питання, як багато гравців встигне з нею познайомитися, поки хтось з великим бюджетом не видав щось більш амбітне?


Реклама

Road of Hero для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/21 08:14
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |