Mega Jump Infinite
3.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Mega Jump Infinite це аркада для вашого андроїда, яка одним своїм назвою вже розкриває всі карти, так як це скакалки! Ігри з такою назвою ви вже могли бачити, але ідея в тому, що тепер на Google Play ви їх не знайдете, тільки на нашому сайті, а ще у розробників змінилося назву, або взагалі розробники змінилися ...

Тепер вони називаються PopReach Incorporated і на їхньому рахунку це вже четвертий проект, а ось куди пропали гри Mega Jump і Mega Jump 2 - залишається загадкою. Проте, образ головного героя і суть того, що відбувається (яка, до речі, вже дуже сильно нагадує хіт всіх часів Doodle Jump), будемо вважати що минулі розробники розчинилися в тумані, а франшиза перейшла до нових, які вирішили її відродити, забезпечивши нової візуальної складової і більш сучасною механікою.


Той факт, що тут вам належить багато стрибати цілком зрозумілий, однак, подивимося, що ж змінилося в порівнянні з двома попередніми частинами гри? Для початку гра отримала трохи більше сучасну графіку, яка стала гладкою і яскравою, тим самим, залучаючи ще більше молодої аудиторії. Другий важливий момент - з'явилися нові герої, як їх називають розробники - лісові друзі, яких можна розблокувати як ігровими досягненнями, так і реальними вкладеннями. В іншому ж у нас типовий геймплей, який більш ніж підходить на роль тайм-кілера, який готовий залучити вас відмінною анімацією, хорошою динамікою і великою кількістю підсилень.


Особливості гри:

  • Десятки цікавих і яскравих локацій для ваших стрибків
  • Безліч бонусів, які можуть вам бути ефективніше
  • Півтора десятка персонажів - друзів головного героя торжества
  • Збирайте скарби, щоб розблокувати мега-режим
  • Розблокуйте секретних персонажів, виконуючи секретні місії

Недоліки гри:

  • Реклама, якій досить багато і покупки, які можуть допомогти в будь-якому вашому починанні, так що, систему монетизації тут теж переробили солідно.

Підсумок: гра Mega Jump Infinite це цілком логічне і закономірне продовження проекту, яке варто було очікувати, так само як і всі зміни, які він зазнав. Так, тут вже немає тієї «Ламповий», але з іншого боку, він став більш цікавий для цільової аудиторії.


Реклама

завантажити Mega Jump Infinite 1.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
An Endless Jumping Adventure!
Загальна інформація
версія 1.0 (10)
дата завантаження 2018-12-13 19:27
Розмір 63.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.55★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/14 10:04
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |