Cats vs Pigs: Battle Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Cats vs Pigs: Battle Arena це битви онлайн з іншими гравцями на спеціальній арені, причому реалізовано це в форматі бойових кораблів, які потрібно модернізувати і кастомизировать, підбираючи ідеальну конфігурацію, яка дозволить перемогти будь-якого супротивника.

Підготували гру в студії GROSSING.GAMES, на рахунку якої це перший проект, так що нічого дивного в тому, що вони пішли по стопах багатьох - вирішили скопіювати іншу успішну ідею, до якої можна віднести проект CATS: Crash Arena Turbo Stars, з його 50 мільйонами завантажень, ось тільки роботів замінили на кораблі і допустили деякі інші спрощення. Але так чи інакше, це цілком самостійний проект зі своїми особливостями.


Ідея гри проста і зрозуміла - побудуйте свій корабель і трощіть суперників, причому воювати тут доведеться не тільки проти інших гравців, але і проти свиней, вже не знаю чим вони образили кішок, але питання з птахами у них все ще не закрите, так що, у них з'явився новий противник! До речі, відсилань до «злим птахам» в грі більш ніж достатньо, наприклад розробники теж називають своїх кішок «злими», а механіка стрільби нагадує ту саму рогатку, яку ви могли використовувати, керуючи птахами. Однак, найбільш цікава боку гри - майстерня, в якій з найрізноманітніших елементів ви будете споруджувати своє знаряддя для перемог і домінування над противниками, застосовуючи не тільки доступні деталі, але і свою фантазію, тому що по суті перед вами конструктор, який об'єднує і вашу тактику і технічні моменти.


Особливості гри:

  • Боріться з іншими гравцями або проти свиней, які чимось образили кішок
  • Цікава і досить широка система по створенню бойових кораблів
  • Цікава механіка боїв
  • Наймайте різних кішок в свою команду
  • Відстежуйте рейтинги, може бути там опинитеся і ви?

Недоліки гри:

  • Груба монетизація, яку легко прив'язати до бажання гравців досягти висот в рейтингах, так що, приготуйтеся до реклами і великій різноманітності покупок за реальні кошти.

Підсумок: гра Cats vs Pigs: Battle Arena це цікавий проект, який цілком можна розглядати як щось середнє між Angry Birds і CATS: Crash Arena Turbo Stars, ось тільки мало хто з цим згоден, популярністю поки хвалитися не доводиться.


Реклама

завантажити Cats vs Pigs: Battle Arena 1.8.16 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
v1.8.15
- Updated analytics events.
Загальна інформація
версія 1.8.16 (275)
дата завантаження 2020-09-20 03:28
Розмір 45.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/14 08:01
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |