Transformers Bumblebee Overdrive
4.8 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Transformers Bumblebee Overdrive заявлена як гонки для андроїда, але здебільшого нагадує скоріше скролл-шутер, так як більшу частину часу вам доведеться саме стріляти. Як і фільм, світова прем'єра якого відбудеться вже зовсім скоро - 19 грудня, тут вам буде розказана історія самого популярного трансформера на ім'я «Джміль». Ось тільки локалізатори не перекладають його ім'я, завжди читаючи його в оригінальному англійському назві ... але це дрібниці.

Піарити франшизу довірили розробникам з Budge Studios, що явно визначає віковий контингент, для якого гра і випускалася. До речі, ця студія вже випускала ігри про трансформерів, але це були відверто дитячі казуальні проекти з купою реклами і покупок, що не завадило їм зібрати понад 5 мільйонів завантажень по кожній, що, швидше за все, власників франшизи цілком влаштовує. Чому б не підігріти інтерес цільової аудиторії (мова, звичайно, про дітей) новинкою?


З тим, що гра призначена в першу чергу для дітей ми вже визначилися, а значить просте оформлення і яскрава графіка йдуть в комплекті, залишається зрозуміти, що ж гра є насправді. А на ділі у розробників вийшов цікавий сплав гоночного Ранера і скролл-шутера, що здебільшого залежить від рівня, на які гра і розбита. Десь потрібно мчати в потоці автомобілів і постаратися обійтися без аварій в ролі автомобіля, десь перетворюватися в класичного робота і розстрілювати ворогів, пересуваючись вже пішки, а це відкриє багато різних локацій і подій, так що, що не розслабляйтеся і вступайте в сутичку .


Особливості гри:

  • Боріться з десіптіконамі в самих різних своїх іпостасях
  • Вдалий сплав гонок і скролл-шутера
  • Зберіть інших автоботів в свою команду (всього 10 трансформерів)
  • Гра отримала оформлення в стилі «ретро»

Недоліки гри:

  • Монетизація класична - покупки і реклама

Підсумок: гра Transformers Bumblebee Overdrive вийшла дивною. З одного боку вона непогано скроєна і навіть виглядає різноманітною, але при цьому, низька складність і інші моменти роблять її бажаною здобиччю для дітей, але як ви думаєте, вони оцінять піксельну графіку і неонові відтінки з 80-х?


Реклама

Transformers Bumblebee Overdrive для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(6)
4.8★ 96%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/13 08:32
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |