Faraway 4: Ancient Escape
4.7 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Faraway 4: Ancient Escape це квест для андроїда, а якщо точніше, то вже четверта частина квесту, практично мильна опера за сюжетом якої ви продовжуєте розшукувати свого батька і обривки його журналу, які повільно, але вірно намагаються пролити світло на цю заплутану історію.

Підготували гру в студії Snapbreak, як, власне, і всі минулі частини. При незмінному оформленні цієї серії ігор, на нашу думку, найбільшої уваги з їхнього боку заслуговує проект Escape Machine City, на який складно дивитися без захоплення. Проте, ми трохи проаналізували популярність трьох минулих частин за поточною тематикою та ви здивуєтеся, але вона зберігається, більше мільйона завантажень на кожній частині стабільно. Так що, якщо новинка зможе втриматися в цих рамках, то цілком логічно буде очікувати і п'яту і шосту частини ... але раз всіх це влаштовує, то чому б і ні?


Пустеля, джунглі і Арктика вже були, так що, в цей раз розробники підготували світ в якому панує вічна осінь, а значить, жовті відтінки як і в минулій частині будуть переслідувати вас на кожному кроці. Формат відбувається і якість оформлення знову залишилися без змін, що і добре, звичайно, але з іншого боку буде забавно, якщо у розробників вийде проштовхнути це в четвертий раз ...

Сюжет новинки буде заснований на записах стародавнього філософа, переслідував за якими ви опинитеся в іншому світі, причому побачене там ставить під сумнів все що ви знали до цього, а значить, є новий шанс знайти записи вашого батька, які поступово починають складатися в загальну картину. За фактом же, нові головоломки, шифри і містичні події.


Особливості гри:

  • Багато захоплюючих локацій
  • Понад два десятки рівнів з головоломками
  • Вивчайте докази і винаходи, постарайтеся розгадати нові таємниці
  • Гра відмінно себе почуває на всіх дозволах

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Повна версія гри обійдеться в 3,5 долара

Підсумок: якщо ви любите головоломки, містику, археологічні розкопки та інші давнини, то гра Faraway 4: Ancient Escape вам сподобається, в будь-якому випадку, оцінити це можна в пробної версії, яка доступна безкоштовно. Нам же здається що платівку давно пора змінити ...


Реклама

завантажити Faraway 4: Ancient Escape 1.0.4834 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.0.4834 (4834)
дата завантаження 2019-03-04 21:30
Розмір 91.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Snapbreak на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/11 10:03
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |