Last Day: Zombie Survival
4.8 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Last Day: Zombie Survival це черговий екшен про зомбі для андроїда, ось тільки подача у нього досить нетипова і саме цим гра і готова зачепити багатьох гравців. Крім цього, гра отримала дуже похмуру атмосферу, так що її можна сміливо назвати фільмом жахів і досить непогану графіку, ось тільки без недоліків не обійшлося, але про них трохи пізніше.

Підготували гру в Metal Heart Studio, на рахунку якої це перший проект, що загалом і в цілому цілком пояснює деякі недоліки, які мають суто технічний характер.


Сюжет гри віддалено нагадує сюжет одного з фільмів «Пила», в усякому разі, початок так вже точно його нагадує. Ваш герой прокидається в одній з кімнат якійсь закинутій лікарні або дослідницького центру або лабораторії, але досить швидко він розуміє, що став учасником якоїсь жахливої ​​гри, на кону якої його життя. Прості правила пояснює голова в телевізорі, яка одягнена в характерну білу маску. Проте, завдання досить зрозуміла - за відведений час вибратися з цього страшного місця, ось тільки зробити це буде досить складно. Ви відразу отримаєте зброю і навіть напрямок до виходу буде вказано, але багато двері зачинені, а це значить що вам доведеться шукати ключі, але за кожним кутом може ховатися страшний монстр, поєдинок з яким не завжди може закінчитися успішно для вас. Але не обійшлося без недоліків, до яких тут можна сміливо віднести слабку анімацію, особливо під час перестрілок, коли цілком реально потонути в структурах противника і взагалі втратити орієнтацію в просторі, так як движок гри реагує на подібне вкрай дивним чином ...


Особливості гри:

  • Три героя і три різних локації в яких потрібно виживати
  • Безліч приміщень і секретів
  • Маса предметів і екіпіровки, які потрібно знайти
  • Різноманітні зомбі і мутанти на вашому шляху
  • Гра йде на час, так що покваптеся

Недоліки гри:

  • Погана анімація в бойових сценах
  • Присутній реклама і покупки, що досить кепсько для першого проекту

Підсумок: гра Last Day: Zombie Survival напевно знайде своїх шанувальників, але всесвітньої популярності вона доб'ється лише в тому випадку, якщо розробники попрацюють над анімацією і деякими іншими дрібними недоліками.


Реклама

завантажити Last Day: Zombie Survival 1.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
*Major Update*
-Crashing issue on some mobiles have been finally fixed
-Squished some more bugs
Загальна інформація
версія 1.2 (6)
дата завантаження 2019-01-25 13:33
Розмір 87.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.79★ 95.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/09 10:25
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |