Bigfoot Monster Hunter Online
3.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Bigfoot Monster Hunter Online це своєрідний симулятор мисливця, з яким багато хто вже знайомі, відносно недавно він був представлений на нашому сайті, але то була минула версія гри, а зараз перед вами найновіша, яка отримала довгоочікувану можливість - онлайн режим!

Підготували гру ті ж розробники що і минулої частина, вони називаються OneTonGames і судячи з того, що відбувається, до шанувальників вони дуже навіть прислухаються. Минулу оффлайн варіацію скачало понад мільйон гравців і вона отримала високий рейтинг, завдяки гарній комбінації симулятора, майстерності мисливця, тактики і жахів, але все просили онлайн, багато хто чекав його в прийдешніх оновлення, але розробники просто випустили окрему гру, за що їм велике спасибі.


Що стосується геймплея, то він в загалом не змінився. Ваше завдання не змінилася - полювати на великого і страшного монстра, який легко знищує своїх жертв і вас в тому числі, якщо не будете обережні. У ваших руках буде колишній набір інструментів - зброя, камери, капкани та інші пастки, які дозволять вистежити монстра і не дозволити йому підібратися до вас непомітним, в ідеальному варіанті це навіть допоможе його вбити, але це вже не так просто.

Однак, на цей раз шансів у вас буде набагато більше, як на виживання, так і на успіх операції зі знищення монстра. Головна особливість і допомогу - інший гравець, який братиме участь в полюванні в парі з вами. Можна запросити своїх друзів і грати злагодженою командою, а якщо вони ще не грають в цю гру, тобто режим гри з випадковим опонентом, що теж цілком доречно. Так чи інакше, вдалого вам полювання і найголовніше - не станьте жертвою!


Особливості гри:

  • Відмінний сплав з жахів, полювання і виживання
  • З'явився довгоочікуваний онлайн режим
  • Багато інструментів, які допоможуть в процесі
  • Наявність напарника розкриває масу тактичних можливостей
  • У грі немає покупок, тільки реклама

Недоліки гри:

  • Реклама, про яку згадували вище, але будемо чесними, це мінімум за такий проект.

Підсумок: ви просили, ви отримали, ось що можна сказати про Bigfoot Monster Hunter Online, так що, качайте безкоштовно і насолоджуйтеся!


Реклама

завантажити Bigfoot Monster Hunter Online 0.878 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- improved balance
- fixed bug with ads
- minor improvements

We're improving the game and reading your feedback. Thank you!
Загальна інформація
версія 0.878 (12)
дата завантаження 2019-09-18 21:48
Розмір 97.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки OneTonGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/08 08:07
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |